„Biznes od Podszewki” – spotkanie na przedsiębiorczych

W sobotę 15.06.2024 odbędzie się innowacyjne wydarzenie „Biznes od Podszewki”.

Projekty rekomendacyjne to eksplozja ekonomiczna. Jednak przez bardzo dużą część ludzi błędnie przedstawiana i ROZUMIANA. Algorytmy naliczania księgowego mechanizmy pomnażania przychodów i model współpracy oparty na właściwych relacjach może stworzyć fenomenalne całościowy projekt życia dający niewyobrażalne możliwości.

Jednak tak nie JEST.

Bardzo wiele osób obracających się w kręgach biznesowych przeskakuje z projektu na projekt rejestrując bezmyślnie kogo popadnie, bez wsparcia szkoleniowego, mentorskiego czy bez świadomości wartości biznesowych.

U bardzo wielu osób promujących projekty rekomendacyjne występuje całkowita niewiedza z obszaru funkcjonowania modelu biznesowego, planu marketingowego, czy relacji w zespole. To powoduje silną obsesję burzącą relacje z ludźmi oraz wypaczającą opinie na temat modelu biznesu.

Stąd pomysł inicjatywy „Biznes od podszewki”.

Na spotkaniu organizatorzy obiecują obalić mity dotyczące prowadzenia biznesu. Poza tym dostaniesz potężne gotowe recepty strategiczne, motywacyjne oraz olbrzymią dawkę wiedzy rozwojowej, po to, byś ułożył sobie to wszystko w życiu biznesowym poprawnie raz na zawsze.

 

Spotkanie poprowadzi Justyna Tymcio ekspert branży.

Gośćmi wydarzenia będą Anna Katyee, Joanna Dąbrowska oraz gość specjalny Anna Łosik.

 

Program spotkania:

10.30 -11.00  rejestracja i networking

11.00 – 11.10 wstęp Justyna Tymcio

11.10 – 11.30 Droga bliżej marzeń – Anna Katyee

11.30 – 12.00 Trendy rynkowe – Justyna Tymcio

12.00 – 12.20 Co to znaczy dobry Partner Strategiczny? Jak pomogła mi Mela? – Joanna Dąbrowska

12.20 – 13.10 Jak porzucić halucynacje biznesowe? – Anna Łosik

13.10 – 13.30 Zakończenie i networking

 

Twoje korzyści ze spotkania:

– odkryjesz co jest Twoją „Bramą Lwa”

– odkryjesz, że nie zawsze skończone studia to dobrze płatna praca

– dowiesz się skąd „moda” na rekomendacje

– dowiesz się jaki jest „lek” na obecne bolączki przedsiębiorcy

– raz na zawsze zrozumiesz czym jest biznes rekomendacji i jakie niesie ze sobą korzyści

– poznasz profesjonalistów branży

– przebudzisz w sobie „Olbrzyma”

– zapoznasz się z różnymi modelami uzyskiwania dochodów i wybierzesz dla siebie najlepszy

 

O prowadzącym i gościach

Justyna Tymcio –  ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Absolwent Prestiżowej Akademii Lidera Piotra Kreniga. Inicjator wielu kampanii społecznych m.in. „Kobieta na Fali”, „Odkryj co w Tobie drzemie”, „Kobiety. Diamenty. Szmaragdy. Brylanty”, „Fitoterapia Serca, Duszy i Umysłu”, „Herbata Sukcesu”. Organizator pierwszych na Podlasiu spotkań networkowych o formule Business Speed Dating. Pomysłodawca i organizator lukratywnych 4 edycji konferencji „Kobieta – Finanse i Styl”. Autorka ebooka „Jak nie popełniać błędów w biznesie rekomendacji?” Kobieta pełna pasji, z konkretną wizją rozwoju dla każdego, kto gotów jest czerpać z życia garściami. Jej motto to „Lśnij swym blaskiem”.

 

Anna Katyee – fotografka specjalizująca się w fotografii kobiecej. Jak mówi jej celem jest uwiecznianie chwil pewności siebie, delikatności i siły. Każda sesja to nie tylko praca, ale także sposób na podkreślenie unikalności każdej kobiety. Dzięki sztuce fotografii oddaję hołd kobiecej mocy i pięknu, tworząc wspomnienia na lata.

 

Joanna Dąbrowska – menadżer z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat fotografii reportażowej i portretowej. Kierownik projektów.

 

Anna Łosik –  przede wszystkim kobieta o wielkim sercu, odnosząca spektakularne sukcesy. Jest inspiracją dla wielu ludzi, mentorem, nauczycielem, a przede wszystkim człowiekiem, który szanuje wszystkich – bez żadnych wyjątków. Trafić pod jej skrzydła, to jak wygrać 6 w LOTTO.

Jest doświadczonym Liderem Biznesu z ponad 20-letnim stażem w budowaniu i zarządzaniu zespołami. Na etacie pracowała 4 lata. Jednak poczucie wolności i pasja do prowadzenia własnego biznesu okazała się silniejsza. Posiada bogate doświadczenie w różnych branżach, m.in. w handlu, ubezpieczeniach i budownictwie. Zarządzała organizacjami liczącymi 12 tys. osób.

Jej mocne strony to: Budowanie i zarządzanie zespołami, Sprzedaż i marketing, Rozwój osobisty

Motywowanie i inspirowanie, Zarządzanie projektami.

Kieruję się w życiu takimi wartościami jak:

uczciwość, zaangażowanie, ciągły rozwój, pomoc innym. Jej motto „Każdy dzień jest świętem, który celebruję z wdzięcznością”.

 

 

Termin i miejsce spotkania:

15.06.2024 godz. 10.30

Białystok, T-Matic ul. Malmeda 1 sala 22

 

Wstęp – wymagana rezerwacja miejsca pod nr tel. 507 695 638

Liczba miejsc ograniczona – 12 osób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.