Co zrobić, żeby płacić za fryzjera mniej niż dotychczas?

Regularna stylizacja fryzury może się wiązać ze sporymi kosztami. Na szczęście jest pewien sposób, na obniżenie wydatków. Jaki? Wyjaśniamy!

Sposób na oszczędności

Jednym z dostępnych w tej sytuacji rozwiązań jest oczywiście po prostu poszukanie innego fryzjera, który ma niższe stawki. Jednak z taką zmianą wiąże się pewne ryzyko, np. obniżenie jakości usług. Możesz też kontynuować współpracę ze znanym sobie stylistą, a płacić mniej dzięki aplikacji mobilnej! Opcja ta ma zdecydowanie więcej zalet.

Z aplikacją zapłacisz mniej

Aplikację „Jean Louis David – fryzjer” dostępna jest w wersji na telefony z Androidem oraz iPhone’y. Znajdziesz ją więc zarówno w Sklepie Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid), jaki i w App Store (https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394).

Jej posiadacze mają możliwość zakupu karnetów na usługi fryzjerskie lub kosmetyczne z rabatem wynoszącym nawet do 40%! Płatności dokonasz szybko, bezpiecznie i wygodnie, bezpośrednio w aplikacji (np. korzystając z popularnego BLIK-a).

To jednak nie wszystko: aplikacja daje Ci również opcję śledzenia liczby zgromadzonych przez Ciebie punktów lojalnościowych oraz informuje o możliwościach ich wykorzystania.

Wiele funkcjonalności

Dostęp do zniżek na usługi fryzjerskie to tylko jeden z plusów zainstalowania aplikacji. Jest ona bowiem kompleksowym narzędziem, za którego pośrednictwem m.in.:

  • Znajdziesz najbliższy salon fryzjerski,
  • Sprawdzisz opinie o poszczególnych miejscach i pracujących w nich stylistach,
  • Zyskasz dostęp do wszystkich paragonów wystawionych podczas Twoich wizyt,
  • Umówisz, przełożysz lub odwołasz wizytę o dowolnej porze doby oraz sprawdzisz historię swoich rezerwacji,
  • Otrzymasz powiadomienie o nadchodzącym terminie,
  • Uzyskasz podgląd kalendarzy zajętości terminów w poszczególnych salonach w czasie rzeczywistym.

Aplikacja fryzjerska Jean Louis David jest stale rozbudowywana i aktualizowana, dlatego możesz liczyć na to, że w przyszłości da Ci ona jeszcze więcej możliwości!