Duogel – wytrzymałe lakiery hybrydowe na każdą okazję


fot. materiały prasowe

Wraz ze wzrostem popularności manicure hybrydowego, zwiększyła się oferta produktów, które służą do jego wykonania. Kultowa już hybryda jest zabiegiem, który z powodzeniem wykonywany jest zarówno w salonach stylizacji paznokci, jak i w zaciszu domowym. Co do zasady, efekty zabiegu powinny utrzymywać się około trzech tygodni. Wszystko jednak zależy od doświadczenia osoby wykonującej manicure oraz marki użytych produktów.

Kilka słów o marce Duogel

Duogel to jedna z pierwszych na naszym rynku marek, która wprowadziła rozbudowane kolekcje produktów służących do wykonania manicure hybrydowego. Podwaliną do powstania firmy były Fundusze Europejskie. Dzięki takiemu finansowaniu zespół Duogel może zaoferować cały zestaw nowoczesnych i trwałych lakierów, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym osobom.

W katalogu produktów Duogel znajdują się nie tylko lakiery hybrydowe, ale także produkty do Nail Art (na przykład: tusze do zdobień, cyrkonie, pyłki, folie transferowe, wzorniki), żele, płyny, preparaty, urządzenia, akcesoria (między innymi: pędzle, pilniki, polerki, szablony, tipsy, frezy, kufry, organizery), artykuły służące do higieny i dezynfekcji. Kompletna oferta firmy znajduje się pod adresem internetowym: https://duogel.pl/.

Kolekcje lakierów dla grzecznych Pań

Poszczególne lakiery wchodzą w skład konkretnych kolekcji. Paleta barw jest imponująca. Każdy kolor występuje w dużej liczbie odcieni, które nadają się na różne okazje. Do pracy, na uczelnie lub do szkoły, wybieramy zazwyczaj kolory uniwersalne.

Dużą popularnością cieszą się pigmenty pastelowe. Beż, róż, srebro, biel to kolory, które wybierane są na dłoń Panny Młodej. Idealnie pasują do sukni ślubnej. Na taką okazję przygotowano kolekcje French & Nude, Milkshake lub Checkmate. Decydują się na nie także panie, które wybierają się na takie uroczystości rodzinne jak chrzciny lub komunia. Te delikatne odcienie wpisują się również w firmach, w których obowiązuje oficjalny dress code. Noszone są zatem przez: recepcjonistki, asystentki, pracownice banków i innych przedsiębiorstw korporacyjnych.

Kolekcje lakierów z pazurem

Chodzi o wszystkie te kolekcje, które obejmują intensywne i soczyste kolory. Niekwestionowaną liderką w tym zakresie jest czerwień. Występuje ona w niezliczonej liczbie odcieni. Warto przyjrzeć się na przykład serii Tutti Frutti oraz Colorful Boom.

Kobietom z charakterem spodobają się również takie kolekcje jak Thermo, Secret Garden, Cold Evenings albo Autumn Reflections. Na specjalne okazje stworzono lakiery z cyklu Glitter, Cat-Eye Effect, Carnival.

Baza i top – gwarancja udanego manicure

Gwarancją długiego utrzymywania się lakieru hybrydowego na paznokciu jest użycie wysokiej jakości bazy i topu. Baza to specjalny lakier hybrydowy, którego celem jest stworzenie właściwych warunków dla kolorowego lakieru hybrydowego. Natomiast zadaniem topu jest maksymalne wyeksponowanie koloru oraz sprawienie, że lakier nie odpryskuje i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Duogel oferuje wysokiej jakości bazy oraz topy. Warto zauważyć, że w sprzedaży znajdują się zarówno bazy transparentne, jak i produkty pigmentowane, dzięki którym można zakryć wszelkie niedoskonałości paznokcia.