Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim #FOTORELACJA

Rodziny z pociechami przybyły w niedzielę (29 maja) na Stadion Miejski w Białymstoku, na festyn z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji – gier i zabaw.

Stadion Miejski w Białymstoku wyprzedził nieco kalendarz i sprawił niespodziankę dzieciom już w ostatni majowy weekend. W niedzielę (29 maja), z okazji Dnia Dziecka, przygotowano liczne rozrywki i niespodzianki. Wśród nich między innymi dmuchane miasteczko, pojedynki laserowe, malowanie twarzy, bitwy łucznicze, pokazy samoobrony czy ścianka balonowa. Najmłodsi mogli zapoznać się z różnymi pojazdami – bolidami, łazikiem, smogobusem, motoambulansem i wozem strażackim. Chętni mogli obejrzeć występ uczestniczki The Voice Kids – wolontariuszki Fundacji Megafon. Nie zabrakło też gier, zagadek i konkursów.

– Stadion Miejski przygotował bogaty program rozrywkowy. Dzięki temu całe rodziny mogły ciekawie i aktywnie spędzić tam czas – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki, który odwiedził uczestników imprezy i wręczył też medale 9-letnim piłkarzom, rywalizującym na głównej płycie stadionu.

Tegoroczny Dzień Dziecka pokazał po raz kolejny, że Stadion Miejski to dobre miejsce do organizacji różnego typu wydarzeń. Dzięki ogromnej przestrzeni i kreatywności organizatorów, ten sportowy obiekt stał się miejscem niezapomnianych wrażeń.

Kamila Bogacewicz

za:bialystok.pl