Dzień Kobiet w moto klimacie


Zdjęcie z Dnia Kobiet na Torze Białystok 2019. Autor: BOSiR.

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalne wydarzenie na marcowe święto pań. Bezpieczne jazdy samochodowe w bardzo promocyjnej cenie i spotkanie z białostocką drifterką – już w niedzielę 7 marca na Torze Białystok.

Motoryzacja przestała być domeną wyłącznie mężczyzn. W świecie pojazdów, techniki ich prowadzenia, zawodów i wydarzeń motoryzacyjnych są również kobiety. To właśnie im poświęcony będzie pierwszy w tym roku dzień otwarty na białostockiej motoarenie. W niedzielę 7 marca w godz. 11:00-15:00 odbędzie się tu wydarzenie „Dzień Kobiet na Torze Białystok”. Zapewniamy sporą dawkę adrenaliny w trakcie jazd samochodowych i upominki. Wszystko w reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności.

W tym dniu obowiązują promocyjne ceny. Panie za udział w swobodnych jazdach samochodowych zapłacą 1 zł (słownie: złotówkę!) za 10-minutową sesję. Będą miały pierwszeństwo w przejazdach. Panowie mogą skorzystać z naszego obiektu także w promocyjnej cenie – za przejazd zapłacą tylko 10 zł. Opłaty przyjmowane będą na miejscu w dniu wydarzenia. Preferujemy karty zbliżeniowe.

Gościem specjalnym będzie Kamila Pałka – białostoczanka, która trenuje drift, czyli technikę jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu. W mediach społecznościowych znana jest jako MotoFretka, gdzie opowiada m.in. swoim BMW e30, przygotowaniach do zawodów driftowych, zdobytych trofeach.

W przededniu Dnia Kobiet kierowcy na Torze Białystok będą mogli ćwiczyć wchodzenie w zakręty, opanowanie nadsterowności i podsterowności pojazdu, wszelkie manewry kierownicą. Obiekt przeznaczony jest do doskonalenia techniki jazdy, dlatego mogą po nim jeździć także osoby bez prawa jazdy. Potrzebny jest własny pojazd. Obiekt działa bez udziału publiczności – udostępniony jest wyłącznie trenującym kierowcom.