Dzień Kobiet z Axami!

 

Zamiast czekać na prezent od swojego ukochanego z okazji 8 marca, weź sprawy w swoje ręce i spełnij swoje marzenia!

Zastanawiasz się, czym na Dzień Kobiet zaskoczy cię twój mężczyzna? Kupi zjawiskowy bukiet czy może jednego tulipana? Zaprosi cię do ekskluzywnej restauracji na wytworną kolację? A może całkiem zapomni o Międzynarodowym Dniu Kobiet, lub uzna, że ty nie obchodzisz „takich” świąt? Zamiast liczyć na swojego faceta, 8. marca czyli w dniu swojego święta, sama zatroszcz się o siebie i podaruj sobie wymarzony prezent!

Z okazji Dnia Kobiet warto jednak sprezentować sobie podarunek, który w wyjątkowy i niebanalny sposób podkreśli twoją kobiecość. Najlepiej w tej roli sprawdzi się zjawiskowa bielizna od Axami. Projekty tej polskiej marki cieszą się uznaniem w całej Europie, nie może ich więc zabraknąć w twojej szafie!

W tym wyjątkowym dla ciebie dniu zwróć uwagę zwłaszcza na kolekcję Sex in the City, której inspiracją był popularny serial o sile kobiecej przyjaźni. Klasyczne barwy, najlepsze tkaniny i fasony lubiące kobiecą sylwetkę to siła tej kolekcji. Nie ma tu mowy o zbędnych detalach- jest zwiewnie, świeżo i zmysłowo. To wszystko sprawia, że w bieliźnie z kolekcji Sex in the City czujemy się pięknie i komfortowo. Tak też jesteśmy postrzegane!

Pamiętaj również, by 8. marca nie myśleć tylko o sobie- spraw więc przyjemność kobietom najbliższym twemu sercu- mamie, babci, siostrze czy przyjaciółce. Dzięki Axami to prostsze niż myślisz!

8 marca nie czekaj więc na swojego mężczyznę, by celebrować swoje święto! Spędź ten dzień w gronie wyjątkowych kobiet i spraw, byście go wspominały jeszcze przez długi czas!

Więcej na www.axami24.pl

Fotograf: Venus Photography

Modelki: Emilie Cayuela, Emilie Dcty, Laura Bgn

Make up: Dounia Loud

Fryzury: Staract Coiffe

Biżuteria: Martine Brun

Realizacja: Axami Events