Dzień Kobiet – zobacz, co się dzieje w mieście!

Szykuje się sporo ciekawych wydarzeń z okazji Dnia Kobiet. Od wydarzeń kulturalnych, poprzez te zachęcające do ruchu i rozwoju, aż po promocje i targi.

Jest z czego wybierać! Sprawdźcie same, co będzie się działo w związku z Dniem Kobiet już od 7 marca, aż do końca tygodnia. 

 

Muzyka/Kultura

 

Koncert „Ach, kobietki” – Aleksander Teliga, Kwartet wokalny Tre Donne

8 marca

Dom Kultury Śródmieście w Białymstoku, ul. Kilińskiego 13

Godz. 18.00.

Wstęp wolny

Kwartet wokalny Tre Donne: Magdalena Abłażewicz, Urszula Bielenia, Agnieszka Panas, Agnieszka Zińczuk oraz gościnnie Karolina Stempniewska, Cezary Roman, prowadzenie koncertu Monika Horodek, przy fortepianie Halina Teliga.

W programie najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe: E. Kalmana, F. Lehara, J. Straussa, F. Loewego, J. Bocka.

Opieka wokalna i reżyserska – ad. dr Aleksander Teliga.

Aleksander Teliga – Polski śpiewak zaliczany do czołówki światowych basów. Gościł na scenach takich teatrów, jak: La Scala w Mediolanie, Teatr Bolshoi w Moskwie, Teatro Colon w Buenos Aires, Gran Teatro La Fenice; Opera di Roma, Staatsoper Berlin, The Royal Danish Opera House Kopenhaga, Finnish National Opera, Teatro Municipal de Santiago, Opera de Monte-Carlo.

W swoim bogatym repertuarze posiada ponad 70 pierwszoplanowych ról basowych.

Zespół wokalny „Tre Donne” tworzą studentki śpiewu solowego z klasy dra Aleksandra Teligi Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie wydziału w Białymstoku. Nazwa zespołu nawiązuje do „Trzech dam”, które są ikoną kultury, wielokrotnie charakteryzującą zbiorowe role kobiece oraz żeński głos i komentarz w wielu dziełach muzycznych.

 

Serce w mundurze – spotkanie z prof. Adamem Dobrońskim

8 marca

Muzeum Wojska w Białymstoku, ul. Kilińskiego 7

Godz. 17:00-18:00

Wstęp wolny

„Serce w mundurze” to tytuł spotkania z prof. Adamem Dobrońskim, poświęconego polskim kobietom w służbach mundurowych, które łączyła niezależność myślenia, odwaga i przełamywanie schematów. W trakcie spotkania przypomniane zostaną postaci historyczne związane z naszym regionem m.in. Jadwiga Dziekońska (łączniczka Armii Krajowej), Bronisława Sanejko-Kwaśnicka (ochotniczka w 316 Kompanii Transportowej Pomocniczej Wojskowej Służby Kobiet) czy hm. Aleksandra Sandomierska (przedwojenna komendantka Chorągwi Białostockiej).

Prof. Adam Dobroński: „Pewnie mniej wiemy o kobietach, które służyły w wojsku i pięknie się zapisały w dziejach Polski. Dzień Kobiet to doskonała okazja by o nich przypomnieć. Moja radość jest tym większa, że zaproszenie na spotkanie przyjęły także Panie aktualnie służące w Wojsku Polski, Straży Granicznej i Policji Państwowej.”

Spotkanie uzupełni prezentacja wybranych fotografii i eksponatów muzealnych, związanych ze służbą kobiet w wojsku.

Dr hab. Adam Dobroński (ur. 1943) jest historykiem, pasjonatem i znanym popularyzatorem historii regionalnej; autorem blisko 30 publikacji na temat historii wojskowości i historii Białegostoku i okolic.

 

Jam Session na Dzień Kobiet

8 marca

6-Ścian PUB Sześcian, ul. Warszawska 30

Godz. 20:30

Wstęp:

 • muzycy – free
 • do godz. 20:00 – free
 • od 20:00 – symboliczna 5 zł do kufelka

Zapraszamy na kolejną odsłonę najlepszego jam session w mieście.

Zabieramy zatem wszelkie instrumenty, gardła, przepony i struny głosowe, mile widziane trójkąty, grzebienie i cymbałki.

Rozprowadza Marek Gąsiorowski i jego ekipa.

 

Kameralne Granie Jacka Dębickiego

8 marca

Hotel Silver, ul. Kopernika 97

Godz. 19:00-22:00

Cena: 55 zł za osobę

Kameralny koncert poezji śpiewanej uwieńczony kolacją przy świecach.

 

Sport/taniec

 

Dzień Kobiet na Lodowisku

8 marca

Lodowisko BOSiR, ul. 11 Listopada 28

Godz. 17.00-18.00

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 8 marca na Dzień Kobiet na Lodowisku.

W  godzinach 17:00-18:00 dla wszystkich kobiet, wspieranych przez swoich mężów, sympatie czy też kolegów zagra DJ Fejm, człowiek studenckiego Radia Akadera, które jest współorganizatorem imprezy. Co przygotuje prowadzący, pozostanie na razie tajemnicą. Podpowiedzią niech będzie zapis na stronach Radia, że jest on „reprezentantem nurtu hip hopowego”…

Podczas imprezy dla obchodzących swój dzień łyżwiarek przewidziane są słodkie niespodzianki.

 

Dzień Kobiet w Max Dance

8 marca

Max Dance. Studio Tańca, al. Piłsudskiego 8/1, I piętro

Godzina startu: 17:30

Godzina zakończenia: 18:30

Opłata: 10 zł/os.

Sexy Dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie. Pod okiem instruktorki każda Pani może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała. Zajęcia są zajęciami wszechstronnymi, podczas których wykorzystujemy i łączymy różne style i techniki tańca.

Zajęcia wyłącznie dla Pań.

Czas trwania: 60 minut

Poziom: początkujący

Instruktor: Kaina Do Ha

Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują wcześniejsze zapisy:

 • osobiście w siedzibie studia – Aleja Piłsudskiego 8/1
 • telefonicznie pod numerem 500 204 400
 • e-mailowo biuro@maxdance.pl

 

Dzień Kobiet w Sferze Tańca

11 marca

Sfera Tańca, ul. Ryska 1 bud. E

Godz. 17.00-20.00

Wstęp wolny – na miejscu zbiórka na cele charytatywne (dowolna kwota)

Nie będzie to zwykły dzień, bo podczas niego odbywać się będzie akcja charytatywna dzięki której to Wy będziecie mogły się świetnie bawić, a przy okazji pomóc małej kobietce, Biance, która walczy z ciężką chorobą serca!

Wszystkie atrakcje są bezpłatne, jednak aby wziąć udział w tym Dniu Kobiet przede wszystkim trzeba podarować od siebie dowolną kwotę dla Bianki Chmurkowskiej. Podczas wydarzenia w całym studiu będą rozstawione specjalnie oznaczone puszki, do których można wrzucić wybraną przez siebie kwotę i tym samym pomóc Biance.

Na jednej sali odbywać się będą zajęcia taneczne prowadzone przez świetne instruktorki:

 • 17.00 – Energetic Latino Solo inst. Karolina Stasiełuk-Gryc

czyli mieszanka latynoskich rytmów w energetycznym wydaniu

 • 17.45 – Fit Couple inst. Magda Malinowska

Czyli fitnessowe wydanie treningu dla par, zabierz koleżankę i motywujcie się wzajemnie

 • 18.30 – Latin Fusion inst. Aga Morko

Czyli mieszanka salsy, bachaty oraz reggaetonu

 • 19.15 – Dancehall inst. Aga Morko

Czyli jamajski klimat podany w pigułce przez instruktorkę, która nieraz sama mogła poczuć go podczas swoich podróży.

Natomiast druga sala to przede wszystkim kącik porad dla Was drogie Panie! Tego dnia poczujecie się jak księżniczki. To wszystko za sprawą naszych cudownych pomocników i zaprzyjaźnionych firm.

Pomiędzy zajęciami odbywać się będą także licytacje bonów podarowanych przez zaprzyjaźnione firmy.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w naszym Dniu Kobiet?

Należy skontaktować się na email biuro@sferatanca.pl, w tytule wpisać „DZIEŃ KOBIET”, a w treści imię i nazwisko oraz numer kontaktowy i zajęcia, w których chcesz wziąć udział.

 

Dzień Kobiet – warsztaty taneczne z Ewą Hubar

12 marca

Klub Fama, ul. Legionowa 5

Godz. 11.00-17.00, w tym przerwa.

Bilety: 70 zł dostępne:

 • w kasie Kina Forum (ul. Legionowa 5, tel. 85 746 13 20),
 • Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19, tel. 85 67 67 367)
 • online na www.bilety.bok.bialystok.pl

Posiadaczki Białostockiej Karty Dużej Rodziny lub Karty Aktywnego Seniora mogą kupić bilety ze zniżką w cenie 35 zł po okazaniu swojej karty w kasie Kina Forum lub Centrum im. Ludwika Zamenhofa.

Po wykupieniu biletu prosimy o kontakt pod adresem: kioskruchu.ewahubar@gmail.com

„Daj się poruszyć!” to warsztaty tańca współczesnego dla kobiet (wiek 18 +)

Prowadząca: Ewa Hubar

Warsztaty tańca współczesnego dla kobiet, z okazji Święta Kobiet. Dla początkujących i dla tych, które miały już doświadczenie z tańcem współczesnym. Warsztat skierowany jest do kobiet poszukujących i chcących rozwijać swój potencjał twórczy lub ekspresję siebie w ruchu. Zarówno tych mających doświadczenie z ruchem (tancerki, aktorki, joginki, wolne ptaki), jak i tych, które swoją przygodę z tańcem i pogłębianiem świadomości ciała chcą dopiero rozpocząć.

Każda kobieta ma ciało zbudowane z takiego samego materiału, dlatego też każda z nas wykorzystując ten materiał może i potrafi tańczyć.

Warsztat będzie wprowadzeniem do metody i technik tańca współczesnego, połączonego z pracą ze świadomością ciała, rozluźnieniem oraz zabawą ruchem.

Ewa Hubar zachęca:

Nastały takie czasy, że kobiety muszą dzielić się i wspierać wspólną energią. Energią, która ma w sobie wielki potencjał. Święto Kobiet jest najlepszym momentem, aby ten potencjał wyzwolić i zaprezentować.

Nie musisz być super wyćwiczona i wygimnastykowana, wystarczy, że się rozluźnisz, a to samo przyjdzie.

Zrób to dla Siebie. Wyraź to i pozwól Sobie na odrobinę wybuchowej energii tanecznej.

Weź ze sobą: wygodny strój (ale może też być super ekstrawagancki, możesz nawet przyjść w szpilkach), dobry nastrój, otwartą głowę i daj się poruszyć.

Ewa Hubar – tancerka, choreografka, performerka, antropolożka kultury, animatorka kultury. Skończyła Akademi for Musik, Dans & Teater w Kopenhadze na kierunku teatr tańca, a następnie rozwijała swoje umiejętności w Eksperymentalnym Studiu Tańca w Krakowie pod okiem Iwony Olszowskiej oraz na licznych warsztatach i festiwalach w kraju i za granicą u uznanych nauczycieli i artystów (Vera Mantero, Christine de Smedt, David Zambrano, Peter Player, Yaniv Mintzer, Koen Augustijnen, Claudia Dias, Vincent Colomes, Tony Orrico, Mala Kline, Isabelle Schad, Maria Stokłosa i wielu innych), głównie w zakresie tańca współczesnego, improwizacji, improwizacji w kontakcie, choreografii i sztuki performance. Realizatorka projektów tanecznych i kulturalnych w Polsce i za granicą. W Białymstoku najczęściej współpracuje (oraz ceni tę współpracę) z Białostockim Ośrodkiem Kultury. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Starym Browarze w Poznaniu.

Ostatni rok spędziła na podróżowaniu i nauce techniki masażu tajskiego oraz techniki dobrego, świadomego życia m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Tajlandii oraz Kalifornii.

W swojej praktyce i rozwoju ruchowym czerpie z takich technik jak Body Mind Centering, improwizacja, techniki release, joga.

Twórczyni Kiosku Ruchu – platformy edukacyjnej, w której przekazuje i dzieli się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami.

 

Dzień Kobiet w SDK DanceOFFnia

12 marca

DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10

Godz. 14:00-18:00

Wstęp: bezpłatny.

Warunkiem jest dokonanie zapisów:

 • telefonicznie 85 6525164
 • mailowo: studio@danceoffnia.pl
 • bezpośrednio w recepcji studia

Jeżeli któraś z Was w środę 8-mego marca nie będzie miała czasu aby w świętować Dzień Kobiet i w 100% skupić się tylko i wyłącznie na sobie – mamy dla Was ratunek! Dzień Kobiet w SDK DanceOFFnia w niedzielne popołudnie 12 marca.

Koniecznie dołącz, jeżeli:

 • chcesz zrobić coś dla siebie
 • jesteś otwarta na nowe znajomości
 • i przygotowana na świetną zabawę!
 • to także idealna okazja aby w końcu spróbować swoich sił w tańcu
 • zadbać o swoje ciało
 • i o swój umysł
 • to także miła alternatywa od niedzielnego „stania przy garach” [myślimy, że rodzina jeden dzień może zadowolić się pizzą, a świat się nie zawali ;)]

Co musisz zrobić, aby świetnie się bawić w to niedzielne popołudnie:

 • ubrać się wygodnie
 • zabrać ze sobą przyjaciółkę/siostrę/mamę/córkę
 • oraz dobry humor!
 • spróbować różnych stylów tańca!

Może to początek nowej przygody, a może nowej pasji?

Zapewniamy niezobowiązującą, swobodną, kobiecą atmosferę i wspaniałe taneczne doznania :)!

Lekcje pokazowe przeprowadzone będą w stylach:

 • Stretching – Olesia Sheremet
 • Balet – Olesia Sheremet
 • Bollywood – Anna Jóźwiak
 • House – Marta Matus
 • Hip-Hop – Julia Kaczorowska
 • Taniec brzucha – Radosława Rada Bogusławska
 • „Pieprz i Wanilia” (high heels shoes/sensual dance/burlesque) – Radosława Rada Bogusławska

Dolna granica wiekowa 16+

Górnej nie ma, bo kobiet o wiek się nie pyta!

 

Wystrzałowy Dzień Kobiet – Turniej Strzelecki Pań

12 marca 2017

Kryta Strzelnica Sportowa “Hubertus”, ul. Produkcyjna 113

Wpisowe 25 zł – zawody tylko dla Pań.

W Turnieju Strzeleckim Pań mogą wziąć udział wszystkie chętne panie.

Zasady turnieju:

 • strzelanie z pistoletu kal. 5,6mm
 • odległość 15m
 • 15 strzałów (10 najlepszych jest ocenianych)
 • cel: tarcza
 • postawa strzelecka: stojąca – oburącz

Nagrody:

 • I miejsce: kupon podarunkowy do “złotnika / jubilera” o wartości 150 zł.
 • wśród wszystkich uczestniczek zawodów zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe: 3 kupony podarunkowe do “złotnika / jubilera” o wartości 50 zł
 • dyplomy

*wartość nagród może wzrosnąć – bez podania przyczyny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zacząć jak i kontynuować swoją przygodę ze strzelectwem. Którzy chcą się nauczyć oraz doskonalić umiejętności strzeleckie w bezpieczny i przyjemny sposób.

Szczegóły: http://kzrpodlasie.cba.pl/?p=2337

Zdrowie i uroda

 

Otwarcie Słowianka Białystok w Dzień Kobiet

8 marca

Słowianka Podlaskie, ul. Warszawska 39 lok 4

Godz. 10:00-18:00

Wszystkie Stylistki Paznokci te profesjonalne i te poczatkujące zapraszamy na otwarcie oficjalnego sklepu Słowianki Nails Trends w Białymstoku w wyjątkowym Dniu Kobiet.

W dniu otwarcia:

 • rabat na wszystkie produkty -10%
 • vouchery zniżkowe na szkolenia
 • upominki
 • poczęstunek
 • dodatkowo każdy zakup pow. 90 zł upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu Lampy LED Słowianka!

 

Konferencja „Bądź Wellness – Wyglądaj dobrze… Czuj się świetnie…”

11 marca

Restauracja Lipcowy Ogród, ul. 42 Pułku Piechoty 6

Godz.14.00-20.00

Czas trwania: do 6 godz.

Bilety: 25 zł – dostępne w Restauracji Lipcowy Ogród.

Osoby zaproszone:

 • Aneta Kownacka – coach
 • Zuzanna Mazurek – coach
 • Marek Grzelewski – Producent suplementów (Wykład o suplementach)

Prowadząca: Magdalena Gołaszewska

Firmy zaproszone:

 • Gabinet Kosmetyczny „SALAMANDRA” Marta Jaromińska
 • Centrum Odchudzania i Odżywiania-Kamila Banel
 • Hotel „PODLASIE” Anna Narel
 • Butik „POLKA”-
 • Katarzyna Gryko – Metamorfozy (miss Fitness)

Agenda:

 1. Marek Grzelewski-producent suplementów – „Suplementacja to nie luksus to konieczność”.
 2. Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel-„Dieta w profilaktyce chorób XXI wieku”
 3. Metamorfozy Katarzyna Gryko Mistrzyni Polski bikini fitness-„Jakie działania trzeba wykonać aby osiągnąć piękną sylwetkę”.
 4. Butik „Polka”- pokaz mody Polskich projektantów
 5. Salamandra-Gabinety Kosmetyki Profesjonalnej i Mikropigmentacji Estetycznej Marta Jaromińska-„Innowacyjne technologie w kosmetologii”.
 6. Małgorzata Kosiak – poradnik „Dobry wizerunek Twój styl na każdą okazję”.

 

Zdrowie, Moda i Uroda czyli Podlaskie Targi Kobiet

11-12 marca

Outlet Białystok, ul. Wysockiego 67

Godz. 11:00-17:00

Wstęp wolny

Pod pojęciem Zdrowie zaprezentują się m.in.:

Gabinety:

 • medycyny estetycznej,
 • chirurgii plastycznej,
 • dermatologii,
 • stomatologii,
 • odnowy biologicznej,

A także:

 • spa,
 • dietetycy,
 • siłownie, kluby fitness,
 • rehabilitanci,
 • ośrodki rekreacji i wypoczynku,
 • masażyści,
 • zielarze i wiele innych.

Modę zaprezentują:

 • Producenci bielizny i odzieży,
 • salony sukien ślubnych i wizytowych,
 • sklepy obuwnicze,
 • sklepy z galanterią skórzaną i ozdobną,
 • sklepy odzieżowe,
 • jubilerzy,
 • projektanci mody,
 • salony optyczne,
 • wydawnictwa branżowe i inni.

O Urodę zadbają:

 • Gabinety kosmetyczne,
 • producenci kosmetyków,
 • salony fryzjerskie, solaria,
 • styliści,
 • wizażystki, eksperci od metamorfoz,
 • sklepy z kosmetykami, perfumerie,
 • oraz specjaliści od urody, którzy doradzą naszym paniom jak pięknie wyglądać.

Na odwiedzające imprezę panie czeka bogata oferta produktów, prezentacji i porad o modzie i urodzie, zdrowiu, opiece i wychowaniu dziecka, kulinariach, rozrywce i spędzaniu wolnego czasu.

W licznych konkursach będzie można wygrać wspaniałe nagrody ufundowane przez wystawców.

 

Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody

11-12 marca

Klub Rozrywki ”Krąg”, ul. Wierzbowa 6

Wstęp wolny.

Wystawcy będą oferować mi.in..:

 • zdrową żywność, herbaty ziołowe, przyprawy bez chemii, miody i artykuły pszczelarskie,
 • refleksoterapię, bioterapię, radiestezję,
 • badania irydologiczne (diagnozowanie z tęczówki oka),
 • zioła chińskie i preparaty ziołowe,
 • urządzenia masujące,
 • suplementy diety z Finlandii,
 • preparaty przynoszące ulgę w bólach stawów,
 • wróżby,
 • wydawnictwa i publikacje o zdrowiu i urodzie,
 • oleje naturalne tłoczone na zimno,
 • mikroskopową analizę krwi,
 • kosmetyki i suplementy z kolagenem naturalnym,
 • kamienie i biżuterię,
 • hirudoterapię (leczenie pijawkami),
 • swoją ofertę przedstawią również ośrodki terapii naturalnych.

Równolegle z targami odbywać się będą wykłady i prelekcje tematyczne.

 

Rozwój

 

Kobiety do polityki! Rozmowy ♀: Edukacja

8 marca

Castel Pub-kawiarnia, ul. Spółdzielcza 10

Godz. 18:00

Wstęp bezpłatny

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Kobiety do polityki”, serii spotkań mających na celu stworzenie platformy do dyskusji, wymiany doświadczeń i poglądów, skierowanych do kobiet i mężczyzn zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych praw kobiet.

Tym razem zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w dyskusji na temat nierówności płci w systemie edukacji. Jest to temat o tyle istotny, że to właśnie od środowiska szkolnego powinna zaczynać się polityka równych szans. Podkreślając wagę i znaczenie edukacji, jej powszechności i dostępności dla osiągnięcia równości kobiet i mężczyzn we wszystkich obszarach życia, będziemy wspólnie zastanawiać się nad problemami:

 • Stereotypowego przekazu dotyczącego kobiet/dziewczynek i mężczyzn/chłopców w programach nauczania (wzmacnianie tradycyjnych ról płci, wzmacnianie mitów na temat zdolności, możliwości, zainteresowań, predyspozycji dziewcząt/kobiet, chłopców/mężczyzn),
 • Znikomej obecności w programach nauczania tematów związanych z równością, emancypacją, prawami człowieka, w tym prawami kobiet, przeciwdziałaniem dyskryminacji,
 • Braku odzwierciedlania w programach nauczania rzeczywistego zróżnicowania społecznego (ze względu na niepełnosprawność, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, model rodziny itp.),
 • Braku rozwiązań edukacyjnych skierowanych do chłopców i dziewcząt związanych z zapobieganiem przemocy i obroną przed przemocą,
 • Obecności stereotypów płci w doradztwie zawodowym skierowanym do dziewczynek i chłopców,
 • Niskiego odsetka dziewcząt i kobiet w kształceniu z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych, na kierunkach ścisłych, związanych z naukami przyrodniczymi i matematycznymi,
 • Niskiego udziału mężczyzn nauczycieli w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz niskiego udziału kobiet na stanowiskach decyzyjnych w obszarze edukacji.

 

Między Nami Kobietami. Grupa wsparcia

8 marca

MAMA TATA I JA Kawiarenka Pedagogiczno-Terapeutyczna, ul. Świerkowa 24 lok 2&3

Godz. 18:00

Wstęp: bezpłatny, kolejne zajęcia z serii płatne (informacje poniżej)

Dzięki udziałowi w grupie otrzymasz:

 • wsparcie
 • siłę do pokonania problemów
 • poczucie bycia zrozumianą
 • poznasz inne kobiety borykające się z podobnymi do Ciebie problemami
 • nauczysz się bardziej akceptować siebie i dostaniesz akceptację od członkiń grupy
 • mnóstwo wskazówek i ćwiczenia ułatwiające poradzenie sobie w aktualnej sytuacji i dające odpowiedzi: co dalej…

Podczas spotkań będziemy wzmacniać poczucie wartości, uważnie przyglądać się emocjom i potrzebom każdej uczestniczki oraz pracować nad stawianiem granic i ich asertywnym wyrażaniem.

Udział w grupie, to też cenna możliwość poznania kobiet podobnych do nas samych, w zbliżonej sytuacji życiowej. Dlatego będzie również czas na podzielenie się swoją historią oraz usłyszenie historii innych kobiet. Owocuje, to niezwykłym poczuciem zrozumienia i wsparcia oraz możliwością skorzystania z doświadczeń innych i poznania różnych sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

W czasie warsztatów będziemy się uczyć przyjmować i dawać empatię, poczujemy jej siłę, która czasem wydaje się magiczna. Będziemy oswajać lęk przed cieniem, czyli tym wszystkim, czego nie chcemy w sobie mieć i zobaczymy, jak wiedza o tym może wzbogacić nasze życie. Nauczymy się nowego spojrzenia na krytykę i krytyków – tych najbardziej nam bliskich i całkiem obcych. Potrenujemy asertywność, w której – choć trudno uwierzyć w to na słowo – możemy odmawiać i jednocześnie mówić „tak” potrzebom wszystkich zaangażowanych stron. Poszukamy w zakamarkach naszej psyche przekonań na temat seksualności, kobiecości, przypisanych nam ról i zobaczymy czy kierują nas tam, gdzie chcemy dojść i czy chcemy je zmienić? Będziecie też mogły posłuchać psychogadek prowadzącej 😉

Będziemy się uczyć odróżniać głębokie potrzeby i wartości, które chcemy w życiu realizować od krótkoterminowych strategii, rzeczy dla nas istotne od mniej ważnych, aby naszą życiową energię wykorzystać tak, jak naprawdę chcemy.

Dzięki grupie, zyskasz większą świadomość siebie i sytuacji w jakiej się znajdujesz. Otrzymasz cenne wsparcie innych kobiet oraz terapeuty, też kobiety…

OSOBA PROWADZĄCA:

Jola Sawicka. Zwykły, jeden z wielu, kochający swoją pracę pedagog, socjoterapeuta, terapeuta poznawczo-behawioralny, trener treningu zastępowania agresji, certyfikowany terapeuta systemowy wg B. Hellingera, mediator, właścicielka Mama Tata i Ja, a przede wszystkim żona i mama dwóch córek, niesamowita kobietą – kobieta spełniająca się, chociaż jeszcze nie spełniona, człowiek…

Wiem, że na tym świecie jestem jedną z wielu, wiem też, że jestem jedną z wielu kobiet, mama, żon, terapeutek, ale wiem też, że jestem jedną z tych osób, które nie boją się żyć – wiem o tym, a takich jest nie wielu…

Informacje organizacyjne:

Praca w grupie odbywać się będzie w kameralnej, małej grupie / max. 12 osób

Spotkania odbywać się będą co tydzień w środę o godz. 18:00

Pierwsze spotkanie jest otwarte i bezpłatne – 8 marca godz. 18:00

Koszt uczestnictwa w spotkaniach w marcu: 150 zł

Terminy spotkań: 15.03.17 godz. 18:00 / 22.03.17 godz. 18:00 / 29.03.17 godz. 18:00

Koszt uczestnictwa w pozostałych miesiącach w grupie kobiet: 200 zł za 4 spotkania w miesiącu.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Do grupy obowiązują zapisy. Zapisać się można wysyłając zgłoszenie na adres:

mamatataija.kawiarenka@poczta.fm

W zgłoszeniu należy napisać:

Zgłaszam się na spotkania ”MIĘDZY NAMI KOBIETAMI”

Imię i Nazwisko

Adres Zamieszkania

Nr. tel……………………………………………….

 

Promocje

 

Bezpłatne treningi Power PUMP w Colosseum

7 marca, Godz. 19:00 – dla Pań

10 marca, Godz. 20:00 – dla Pańów

Siłownia Colosseum, ul. Kopernika 5

Zanim się zdecydujesz na treningi, sprawdź klub! Colosseum daje Ci możliwość sprawdzenia jak wyglądają treningi!

Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn organizujemy bezpłatne zajęcia Power PUMP. Nowa forma treningów w ofercie Siłowni, bo cały czas zmieniamy się dla Was. Power PUMP to połączenie aerobowych ćwiczeń przy muzyce (czasami z wykorzystaniem stepu) z treningiem siłowym. Instruktor demonstruje ćwiczenia z użyciem sztangi, a uczestnicy mogą dostosować obciążenie do własnych możliwości.

Przyjdź na bezpłatne treningi i przetestuj nową formę treningów! Koniecznie zarezerwuj miejsce poprzez wiadomość na Facebooku lub telefonicznie.

Power PUMP poprowadzi trener Sebastian.

 

Dzień Kobiet w BOHO Kawiarnia Artystyczna

8 marca

BOHO Kawiarnia Artystyczna, ul. Sienkiewicza 50

Jak powszechnie wiadomo, 8 marca wszystkie Panie bez wyjątku obchodzą swoje święto. Z tej okazji w BOHO Kawiarnia Artystyczna w ten wyjątkowy dzień wszystkie kawy i desery dla przedstawicielek płci pięknej 50% taniej!

 

Dzień kobiet z JJ Solarium Planeta Słońca

8 marca

JJ Solarium Planeta Słońca, ul.Marjańskiego 3 lokal 3

Godz. 10:00-23:00

Będzie sporo zabawy, losowanie darmowych minut, seansów oraz karnetów. Organizatorzy będą rozdawać kosmetyki oraz kwiaty dla każdej z Pań – to będzie prawdziwy szał!

Informacje i grafiki ze stron organizatorów / stron wydarzeń w serwisie Facebook