Fashionable East 2015 – fotorelacja

Modowy weekend za nami. Od czwartku do niedzieli Białystok stał się centrum wydarzeń modowych dzięki kolejnej edycji Fashionable East.


Fashionable East to jedyna w północno-wschodniej Polsce impreza artystyczno-promocyjna oparta na modzie, kładąca nacisk na prezentację młodych projektantów i uznanych twórców z krajów Partnerstwa Wschodniego. Koordynator i pomysłodawca projektu Wojciech Bokłago de Bof zaprosił do współpracy czołówkę polskich projektantów mody oraz organizatorów wydarzeń modowych z Europy Wschodniej i Środkowej.

W tym roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki można było zobaczyć 18 kolekcji młodych zdolnych projektantów, ale też i uznanych gwiazd świata mody m.in. Mariusza Przybylskiego, Michała Starosta, Natashy Pavluchenko.

Na tak interesującej imprezie nie mogło zabraknąć Kobiecego Białegostoku! Nasza redakcja wybrała się na kilka wydarzeń w ramach tegorocznej edycji. Do gustu przypadł nam między innymi piątkowy pokaz mody białostoczanki, Barbary Piekut, założycielki marki MO.YA fashion. Kreacje jej autorstwa powstają z myślą o kobietach, umiejących się cieszyć swoją kobiecością i jej doświadczaniem, co zdecydowanie było widać podczas prezentacji kolekcji. Biel, czerń i niebieskości to kolory, które zdominowały pokaz i podkreślały piękne, zmysłowe suknie.

Koniecznie obejrzycie naszą fotorelację!