Festiwal kolorów. Fotorelacja

Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu kolorów. W sobotę, 27 sierpnia, mieliśmy okazję wziąć udział w białostockiej edycji niezwykle barwnego wydarzenia.

Tego typu imprezy są ostatnio bardzo popularne, a przywędrowały do nas z Indii, gdzie są świętem radości. Najchętniej kolorowymi proszkami obsypują się młodzi ludzie, ale zabawa jest tak przednia, że i dorośli dają się skusić na to niecodzienne szaleństwo.

W Białymstoku impreza odbyła się na Plaży Dojlidy. Wstęp był wolny (trzeba było zapłacić za wejście na plażę), ale żeby móc się ubarwić, należało zakupić torebeczki z proszkiem. „Suche farbki” są nietoksyczne i łatwo zmywają się z ciała i ubrań.

Zabawa odbywała się przy muzyce, którą grali różni DJ-je. Co pół godziny DJ wzywał bawiących się do rozdzierania torebek i kolorowania siebie i wszystkich wokół. Efekty zobaczcie koniecznie w naszej fotorelacji! Na początek kilka zdjęć z plażowego klimatu, a potem już tylko wszystkie kolory tęczy na roześmianych twarzach!

Fot. hubbuh