Erotyczne gadżety dla nieśmiałych


źródło: pexels.com

Nieśmiałość może znacząco utrudniać kontakty intymne, jednak kilka prostych gadżetów erotycznych pomoże przełamać wstyd. Po jakie gadżety erotyczne warto sięgnąć, gdy jest się nieśmiałą osobą? Oto lista 7 propozycji.

Piórka do głaskania ciała

W sklepach erotycznych takich jak https://www.sexgadzet.pl/ można znaleźć szeroki wybór piórek do głaskania ciała. Kolorowe i delikatne miotełki przydadzą się w czasie gry wstępnej. Mogą z nich korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni – wystarczy lekko gładzić całe ciało partnera, by powoli przygotować go do dalszych pieszczot. Subtelny gadżet nie powoduje skrępowania nawet najbardziej nieśmiałych osób.

Maski na oczy

Dzięki maskom na oczy zmyły partnera lub partnerki są wyostrzone. Maska sprawia, że dotyk daje o wiele więcej przyjemności, a podniecenie pojawia się szybciej. Ponadto zasłonięte oczy partnera pomagają odprężyć się kobietom, które wstydzą się niedoskonałości swojego ciała.

Żele intymne i olejki do masażu

Masaż wprawia w doskonały nastrój, pozwala się odprężyć oraz przygotować się do intensywniejszych pieszczot. By masaż dawał jeszcze więcej przyjemności, można sięgnąć po żele intymne i  olejki do masażu. Produkty tego typu można łączyć ze stosowaniem prezerwatyw.

Seksowna bielizna

Seksowna bielizna może być kusząca, nawet gdy nie jest wyuzdana. Delikatnie prześwitujące koronkowe figi sprawdzą się równie dobrze co kuse stringi. Body, półgorset czy zmysłowa koszulka o długości tuż za pośladki zachęci partnera do igraszek w sypialni. Bielizna tego typu może być użytkowana nawet na co dzień, gdyż jest nie tylko seksowna, ale i elegancka.

Peruki i erotyczne przebrania

Dzięki perukom i erotycznym przebraniom można spełnić seksualne fantazje partnera lub partnerki. Kostiumy i peruki nie są wulgarne, dlatego dobrze czują się w nich nawet te osoby, które są mniej śmiałe. Przebrania są przygotowywane z myślą o kobietach i mężczyznach.

Gry erotyczne

Gry erotyczne planszowe są ciekawym pomysłem na zwiększenie śmiałości w łóżku. Jeżeli jeden z partnerów lub oboje wstydzą się mówić o swoich potrzebach i pragnieniach, mogą zagrać w erotyczną planszówkę. Przełamanie wstydu zajmie wtedy o wiele mniej czasu.

Kajdanki z futerkiem

Zabawne kajdanki z futerkiem w intensywnym kolorze spodobają się nawet tym osobom, które wstydzą się używać gadżetów takich jak wibratory czy dildo. Kajdanki sprawią, że jedno z kochanków będzie musiało poddać się drugiej stronie, dzięki czemu igraszki zapewnią zupełnie odmienne doznania niż dotychczas.