Gdy czujesz, że Twój partner Cię zdradza

Tak, to się zdarza.
W Polsce statystycznie 16% kobiet i 28% mężczyzn dopuszcza się zdrady. Liczby jednak nie oddadzą kłębiących się uczuć i emocji, które towarzyszą takiej sytuacji. Poczucie odrzucenia miesza się z rozczarowaniem, wstyd z poczuciem niskiej wartości. Jest również miejsce na złość i bezradność.

Szczególnie to drugie potrafi być zabójcze w momencie, gdy trzeba podjąć trzeźwe i rzeczowe działanie. Bywa, że od jakiegoś czasu coś podejrzewamy – czujemy, że nasz partner stał się bardziej obcy, chłodny i zdystansowany. Pojawiają się domysły, pytania i próby rozmowy, nie zawsze jednak można liczyć na otwarty dialog. Co zrobić w takiej sytuacji?

Rozwiązań może być wiele. Aby jednak nasze działania były skuteczne i miały (szczególnie w wypadku związków małżeńskich) moc prawną, warto zwrócić się w stronę profesjonalistów.
Nieocenioną pomoc w takich i innych sytuacjach można uzyskać korzystając ze wsparcia biura detektywistycznego.
W naszym mieście od prawie dekady działa Biuro Detektywistyczne SOLKAN. Właścicielem biura jest licencjonowany detektyw, Jacek Jankowski, który zawodowo zajmuje się m.in. sprawami dotyczącymi niewierności partnerskiej.

Czego można spodziewać się korzystając z takiego wsparcia?
Na pewno, jakości. Jakość to solidne dowody, które wykorzystywane są również w rozprawach sądowych. Są to np.: zdjęcia, nagrania audio, wideo i inne. Ponadto każdy klient otrzymuje szczegółowy raport z przeprowadzonych działań.

Pan Jacek ceni sobie również dyskrecję. Daje to pewność, że prowadzona sprawa pozostaje w relacji biuro – klient.
W tym miejscu warto zapytać: „A ile to kosztuje?”. Nie każda sprawa jest taka sama, więc i koszty są różne. Czasem droga jest prosta, czasem kręta.
Czy można więc ustalić jakiś przedział cenowy dla danej sprawy? Tak, jak najbardziej. Wystarczy umówić się na konsultację, przedstawić swoją sprawę, a wszystko stanie się jasne.

Wcześniej najlepiej umówić się telefonicznie (tel.: +48 606 660 573). Samo Biuro Detektywistyczne
SOLKAN, mieści się przy ulicy Marjańskiego 3 lok. 302, III p., 15-402 w Białymstoku.

 

 

 

/artykuł sponsorowany/