Gry na konsolę dla kobiet

Konsola, wolny czas i piwo – to marzenie każdego faceta. Od spełnienia tego marzenia lepsze jest tylko to, kiedy w zabawie uczestniczy również jego kobieta. Jednak tylko nieliczne panie lubują się w wirtualnych walkach na karabiny, miecze lub czary, natomiast reszta praktycznie nie korzysta z dobrodziejstwa jakim jest konsola. Widocznie nie zdaje sobie sprawy, że zostały na nią stworzone również inne gry…

1.Singstar – myślisz, że umiesz śpiewać?

Absolutny hit, który umożliwi Ci doskonalenie Twoich zdolności wokalnych oraz pomoże Ci rozkręcić każdą imprezę. Jest to bowiem seria gier, w której gracze wykonują piosenki najbardziej znanych artystów. Śpiew zostaje oceniony i porównany do oryginału przez wirtualnych sędziów i na tej podstawie przyznawane są punkty. Brzmi ciekawie? To pomyśl jeszcze o wszelkich możliwych wariantach tej rozrywki – w Polsce zostało wydanych kilkanaście części Singstar, dzięki czemu możesz się wcielać również w naszych rodzimych artystów. Ponadto masz do wyboru piosenki szalonych lat ’80, rockowe przeboje, imprezowe hity oraz rozmaite składanki. Dodatkowym atutem jest fakt, że przez całą rozgrywkę nie trzeba do nikogo strzelać, ani pić mikstur zdrowia i many.

2.Guitar Hero, czyli coś dla kobiet z rockową duszą

Kolejna seria gier pozostawiająca nas w klimacie muzycznym. Świetna zabawa dla wielu osób, która sprawdza Twój refleks, a także słuch muzyczny, bowiem zadaniem graczy jest wciskanie na kontrolerze przypominającym gitarę odpowiednich przycisków w rytm muzyki. Jednocześnie musisz poruszać innym kontrolerem odpowiednio symulującym szarpanie strun. Niektóre edycje Guitar Hero umożliwiają również granie na perkusji oraz śpiewanie, abyś mógł spróbować się również na innych ścieżkach muzycznej kariery, a także utworzyć własny zespół. Być może ta fascynująca zabawa stanie się inspiracją do rozpoczęcia nauki grania na instrumentach muzycznych?

3.Zumba Fitness, rozrywka dla ducha i ciała

Gra ta zyskała szerokie grono zwolenniczek na całym świecie. Przemówiła przede wszystkim do kobiet, które od zawsze wybierają się na fitness, jednak nie mają na to czasu lub możliwości. Pomoże Ci zatem zmobilizować się do ćwiczeń, zachowując przy tym charakter znakomitej zabawy. Nauczysz się układów do 9 różnych rodzajów tańca – znając najważniejsze kroki zaskoczysz swoich znajomych na imprezach, gdzie zwykle podpierałaś ściany. Zaproś do rozgrywki również swojego partnera i sprawdźcie, które z wasz lepiej się rusza i szybciej się uczy skomplikowanych choreografii. Daj się ponieść temperamentnej muzyce i zadbaj o swoją kondycję w rozrywkowy sposób.

4.Simsy – nieśmiertelna klasyka

Gra szczególnie doceniana przez kobiety, gdyż pozwala nieco oderwać się od prawdziwego życia i przez chwilę wcielić sie w kogoś innego. Jednak nie uciekamy tutaj do świata fantasy czy na ziemię zawładniętą przez pragnących mózgu zombie, lecz wiedziemy spokojne i proste życie. Z tą różnicą, że nie musimy się ruszać z kanapy, no chyba że po popcorn. Jedną z ciekawszych części gry jest samodzielne budowanie oraz urządzanie domu, choć można ją pominąć i wybrać któryś z dostępnych budynków. Jednak kobieta będzie mogła się przy tym świetnie zabawić, dekorując dom w wymarzony sposób oraz przemeblowując go bez najmniejszego wysiłku… Co może jej przypomnieć, że rzeczywiście łazienka wymaga odmalowania, a do sypialni przydałyby się nowe lampki nocne.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez Nokaut.pl