III Forum Kobiet. Rewolucyjna konferencja dla kobiet biznesu


fot. Piotr Wroniewicz / Rafał Gronecki

Trzecia edycja Forum Kobiet była prawdziwym wydarzeniem, które przekroczyło granice zwykłej konferencji, stając się płaszczyzną pełną wiedzy, wsparcia oraz inspiracji dla kobiet biznesu.

Dziś nie ma wątpliwości co do roli kobiet w kształtowaniu gospodarki. Ich udział w różnych branżach, od małych firm po korporacje, jest nie do przecenienia. Jednak kluczem do pełnego wykorzystania ich potencjału jest współpraca, wzajemne wsparcie oraz rozwijanie umiejętności – wszystko to zgodnie z ideą siostrzeństwa, którą promuje Ilona Adamska, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

III Forum Kobiet odbyło się w prestiżowym Pałacu Staszica w Warszawie, pod honorowym patronatem Rafała Trzaskowskiego, Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa. To wydarzenie zaoferowało nie tylko solidną dawkę merytorycznej wiedzy, ale także stworzyło atmosferę pełną motywacji i integracji.

Ilona Adamska zadbała o wysoki poziom merytoryczny spotkania, organizując panele dyskusyjne oraz prelekcje, które poruszały szeroki wachlarz tematów. Panel otwierający debatę na temat roli mediów w kreowaniu wizerunku kobiet w biznesie był tylko wstępem do serii inspirujących dyskusji.

Tematy poruszane podczas wydarzenia były niezwykle zróżnicowane. Od omawiania sposobów pokonywania wątpliwości i syndromu oszusta, poprzez strategie zdrowej rywalizacji w biznesie, aż po refleksje nad wyzwaniami i szansami związanymi ze sztuczną inteligencją.

Prelegentki, będące ekspertkami w swoich dziedzinach, dzieliły się nie tylko wiedzą, ale także osobistymi doświadczeniami i praktycznymi strategiami, które pomagają w osiąganiu sukcesu.

Jednak Forum Kobiet to nie tylko miejsce, w którym przekazuje się wiedzę, ale także platforma do budowania relacji i wsparcia między kobietami biznesu. Kameralna formuła spotkania sprzyjała bliższej interakcji i nawiązywaniu cennych kontaktów.

Nie można także zapomnieć o momencie wręczenia statuetek INSPIRATORKA ROKU 2024, które zostały przyznane wyjątkowym kobietom, które wyróżniły się swoim zaangażowaniem i osiągnięciami.

Na zakończenie wydarzenia uczestniczki mogły cieszyć się występem artystycznym Anny Hameli oraz zaprezentowaną przez nią najnowszą kolekcją ubrań, która była prawdziwą inspiracją dla wszystkich obecnych.

Tegoroczna edycja Forum Kobiet, choć skoncentrowana na mniejszej liczbie uczestniczek, okazała się ogromnym sukcesem, bogactwem wiedzy i inspiracji dla wszystkich obecnych. Partnerzy i patroni medialni wspierali wydarzenie, tworząc razem niezapomnianą atmosferę i platformę do wymiany doświadczeń.

III Forum Kobiet to więcej niż konferencja – to rewolucja w świecie biznesu, gdzie kobiety wspierają się nawzajem, inspirują i rozwijają swój potencjał, tworząc przestrzeń do wzajemnego rozwoju i sukcesu.

Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.