Jak zachować zdrowie okolic intymnych? Wypróbuj profilaktykę z Dalekiego Wschodu


Zdjęcie autorstwa PhotoMIX Company z Pexels

Cierpisz na nawracające infekcje intymne? Odczuwasz dyskomfort w czasie stosunku? Miewasz suchość pochwy lub upławy? Na to wszystko znajdzie się jeden sposób, wypróbowany i polecany przez wiele kobiet – sprawdź niezwykłą profilaktykę ziołami z Dalekiego Wschodu.

Zdrowie okolic intymnych to, dla nas kobiet, priorytet. Nawracające infekcje (bakteryjne lub grzybicze) powodują dyskomfort i uniemożliwiają współżycie.

Na podobne dolegliwości (a także sporo innych, o czym w dalszej części tekstu) wiele kobiet poleca ostatnio wyjątkowy, naturalny produkt. Perły Księżniczki, bo o nich mowa, to mieszanka ziół zamknięta w formie globulki, swego rodzaju minitampon do zadań specjalnych.

Czym dokładnie są Perły Księżniczki?

Jak wspomnieliśmy wyżej, Perły Księżniczki Guifei Bao marki Fohow to tampony dopochwowe dla kobiet w formie globulek z zawartością starannie dobranych ziół Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Mieszanka wspomaga zachowanie zdrowia narządów rodnych. Perły stały się popularne wśród kobiet ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie przy wszelkiego rodzaju stanach zapalnych pochwy.

Dokładny skład Guifei Bao to: korzeń rabarbaru, akacja katechu, ekstrakt z nasion draceny smoczej, Sophora flavescens, wysuszone dojrzałe owoce selernicy (Cnidium monnieri (L.), palony ałun, modrzewnic chiński (Pseudolarix amabilis), olszewnik, kamfora borniejska, boraks, korkosz  bawierski i inne rzadkie komponenty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Jak działają ziołowe globulki?

Preparat ma bardzo szerokie spektrum działania, ale główne zalety można przestawić w kilku obszarach: oczyszczającym, leczniczym i kosmetycznym.

W przypadku pochwy i szyjki macicy działanie oczyszczające jest nie do przecenienia, bo wiąże się z przywróceniem stanu równowagi okolic intymnych. To istotne dla kobiet, które zmagają się z problemem nieprzyjemnego zapachu z dróg rodnych, często połączonego z upławami. Działanie oczyszczające będzie zaletą dla kobiet korzystających z basenów, kąpieli w jeziorach czy w przypadku posiadania w stosunkowo krótkich odcinkach czasu więcej niż jednego partnera seksualnego.

Tampony Guifei Bao mogą też być stosowane leczniczo jako leczenie podstawowe lub uzupełniające w przypadku takich dolegliwości jak: zakażenia o podłożu grzybiczym lub bakteryjnym, zakażenia HPV (wirus brodawczaka ludzkiego), infekcje spowodowane przewlekłymi alergiami, mięśniaki, nadżerki szyjki macicy czy torbiele jajników.

Kosmetyczne działanie mieszanki ziół to nie tylko poprawa stanu nabłonka i odmłodzenie miejsc intymnych, ale także dobroczynny wpływ na całą cerę. Perły Księżniczki mogą być pomocne w przypadku przebarwień skóry po ekspozycji na słońce lub po przebytej ciąży czy też przy problemie niewystarczającego nawilżenia skóry.

Inne korzyści ze stosowania preparatu Guifei Bao to np. poprawa doznań w trakcie współżycia (ze względu na działanie łagodzące i regeneracyjne) oraz przywrócenie równowagi w środowisku pochwy, a co za tym idzie (w niektórych przypadkach) nawet poprawa płodności.

Jak stosować Perły Księżniczki?

Każde opakowanie zawiera 6 indywidualnie zapakowanych globulek dopochwowych, które należy stosować ściśle według instrukcji. W zastosowaniu profilaktycznym poleca się stosować jedną globulkę Guifei Bao raz w miesiącu, najwcześniej dwa dni po zakończonej menstruacji. Nie należy stosować preparatu w trakcie menstruacji.

Natomiast przy zastosowaniu terapeutycznym – jedna globulka aplikowana jest na trzy dni, po tym czasie należy zrobić dwa dni przerwy i zastosować kolejną aplikację na trzy dni, po których następują 2 dni przerwy. Kuracja w tym cyklu trwa miesiąc i niezbędnych do jej przeprowadzenia jest 6 globulek (1 opakowanie).

Gdzie kupić preparat?

Perły Księżniczki można zamówić w sklepach internetowych. Warto pamiętać, że tampony Guifei Bao są oryginalnym preparatem ziołowym, który nie ma zamiennika w postaci krajowej mieszanki ziół (z zastosowaniem dopochwowym). Dlatego należy zachować ostrożność, dokonując zakupów w sklepie, który nie ma w asortymencie oryginalnych produktów firmy Fohow lub też nie posiada autoryzacji marki.