Jaki biustonosz Chantal może Cię zainteresować?


Zdjęcie: Pixabay

Francuski producent bielizny damskiej oferuje swoim klientkom szeroki wybór staników wielu kategorii. Są to m.in. zyskujące na popularności, gwarantujące najwyższy poziom komfortu codziennego użytkowania biustonosze miękkie oraz tradycyjne, z usztywnieniem, skutecznie podtrzymujące biust i atrakcyjnie go modelujące. Biustonosze Chantal to jednak przede wszystkim niezwykle atrakcyjny design, dzięki któremu każda kobieta może poczuć się niezwykle atrakcyjnie. A jaką wersję stanika tej marki wybierzesz dla siebie?

Biustonosze miękkie i usztywniane

Podstawową kategoryzacją biustonoszy Chantal jest ich podział na modele miękkie i usztywniane. Te pierwsze najczęściej wybierane są przez kobiety z mniejszym biustem, którym zależy na maksymalnym komforcie i które nie boją się wyeksponowania naturalnego kształtu swoich piersi. Biustonosze usztywniane preferowane są przez kobiety o średnich i dużych biustach. Ich największym atutem jest możliwość nie tylko skutecznego podtrzymania piersi, ale i ich atrakcyjnego wymodelowania. Ze względu na obecność usztywniających konstrukcję fiszbin lub innych twardych elementów, taki stanik może powodować odczuwalny dyskomfort. Usztywniane biustonosze Chantal są pod tym względem nieco inne. Dzięki przemyślanej konstrukcji i dobrej jakości wykonania zastosowane usztywnienia nie uciskają biustu i tym samym gwarantują większą wygodę codziennego użytkowania.

Staniku push-up i balkonetki

Z myślą o kobietach z mniejszym biustem, którym zależy na jego optycznym powiększeniu, marka Chantal przygotowała bogaty wybór staników typu push up. Uzupełnione wyjmowanymi, elastycznymi wkładkami, zbierające i unoszące biust staniki Chantal typu push-up sprawią, że Twoje piersi wydadzą się pełniejsze i większe. Jeśli szukasz czegoś bardziej klasycznego, odpowiedniego do średniego i dużego biustu, trafnym wyborem będzie balkonetka. Biustonosze Chantal o takiej konstrukcji standardowo wyposażone są w usztywniane lub półusztywniane miseczki, dzięki którym biust zyskuje skuteczne podtrzymanie, jest delikatnie wypchnięty do góry i przez to wydaje się bardziej kształtny. Balkonetki często występują w wersji z odpinanymi ramiączkami, przez co stają są doskonałym uzupełnieniem wielu wyjściowych stylizacji.

Dzięki dużej różnorodności oryginalnych biustonoszy Chantal każda kobieta może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, dopasowanego do różnych okazji. Co najważniejsze, biustonosze francuskiej marki są nie tylko wygodne, ale i niezwykle atrakcyjne wizualnie. Jest to przede wszystkim pochodna zastosowania najlepszej jakości materiałów i drobnych elementów dekoracyjnych oraz precyzyjnego wykonania.