Joga i ambient na pożegnanie lata

W najbliższą niedzielę (27 sierpnia) w Ogrodzie Branickich wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnej sesji jogi z muzyką w tle. Partnerem wydarzenia jest Miasto Białystok.

Udział w wydarzeniu „Joga i ambient na pożegnanie lata” jest bezpłatny, każdy zainteresowany będzie mógł w nim uczestniczyć. Sesja odbędzie się 27 sierpnia w godz. 10.00-11.30 w dolnym ogrodzie Pałacu Branickich przy fosie i będzie otwarta dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Proces odprężenia pogłębi subtelna muzyka. Każdy uczestnik powinien przynieść matę do ćwiczeń, luźny strój sportowy i wodę.

Spotkanie poprowadzą: Anna Nutan Chomczyk („Joginka w podróży”) – nauczycielka jogi i podróżniczka oraz Hubert O. Marcinkiewicz (MIFI77) – dj, autor Projektu New Hope, który zadba o oprawę muzyczną.

– Zapraszamy białostoczan i turystów do skorzystania z tej możliwości – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – To dobra okazja, aby się zrelaksować w pięknym otoczeniu.

Projekt „Joga i ambient” jest rozwijany od około 2 lat. Łączy dwie formy wysublimowanej sztuki – pracę z ciałem oraz muzykę, zaprasza do fascynującej podróży w głąb siebie. Narodził się i wzrastał w kultowym klubie FOMO w Białymstoku.

Poprzednie jogowe wydarzenie „Joga i ambient na Dzień Jogi” odbyło się 17 czerwca i mimo niesprzyjającej pogody cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Joga ma pozytywny wpływ na zdrowie i dobrostan ludzkości. Uznawana jest za remedium na problemy dotykające współczesne społeczeństwa, np. stres, otyłość, nałogi, choroby powodowane zanieczyszczeniem wody, powietrza i żywności.

 

 

Kamila Bogacewicz

za:bialystok.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.