Kino Kobiet w wiankach. #KONKURS

Wspaniała zabawa, świetne nagrody oraz niezapomniane przeżycia filmowe. To wszystko czeka na Was już w tym tygodniu podczas Kina Kobiet.

Tym razem w ramach cyklu można będzie zobaczyć film „Dzień Matki” z gwiazdorską obsadą. Wystąpiły w nim m.in. Jennifer Aniston, Kate Hudson i Julia Roberts!

Terminy seansów:
15 czerwca 2016 (środa), godz. 18:30, Helios Galeria Atrium Biała
16 czerwca 2016 (czwartek), godz. 18:30, Helios Galeria Jurowiecka

OPIS FILMU:

„Dzień Matki” – Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu.
SANDY – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha.
MIRANDA – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami.
JESSE – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić.
BRADLEY – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.
Poza tym że będzie kwieciście – tego wieczoru będzie też bardzo słodko. Każda Pani przed wejściem na salę otrzyma słodki upominek od firmy „Dan Cake”.

MOTYW PRZEWODNI:

W tamtym roku w czerwcu pojawił się przepiękny warunek, który panie z ochotą spełniły. Dlatego w tym roku pomysł został powtórzony: na seans zaproszone są panie w wiankach z polnych kwiatów! Organizatorzy wierzą, że i tym razem nie zabraknie Wam inwencji i na Waszych głowach pojawią się piękne wianki z kwiatów z naszych rodzimy pól, łąk i ogrodów.

Przed seansem będzie można skorzystać z porad i usług partnerów wydarzenia – już od godziny 17.30.

Podczas konkursów będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród!

KONKURS – Kino Kobiet

A my mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać 10 zaproszeń na Kino Kobiet.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:
a) zapiszą się do naszego newslettera
b) prześlą nam maila z tytułem “czerwiec z Kinem Kobiet” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki film będzie wyświetlany w ramach Kina Kobiet.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Bilety przyznawane w kolejności: 5 Helios Biała, 5 Helios Jurowiecka.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu na facebooku.

Zachęcamy Was do udostępniania linku do artykułu na swoich profilach na fejsbuku! Liczymy na Was!

Zachęcamy także do polubienia postu konkursowego na naszym fanpejdżu!