#KONKURS "Wiosenna odnowa z Renew Clinic" – wygraj vouchery na zabiegi!

WYGRAJ VOUCHERY NA EKSKLUZYWNE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wiosenna odnowa z Renew Clinic”! Do wygrania 3 vouchery, dzięki którym będziesz mogła skorzystać z luksusowych zabiegów w Renew Clinic – Medycyna Estetyczna!

Nagrodą główną w konkursie są 3 vouchery na zabieg  exilis w Renew Clinic Medycyna Estetyczna.

Aby zdobyć nagrodę wystarczy spełnić poniższe warunki:

  1. Polub stronę fanowską RENEW CLINIC – MEDYCYNA ESTETYCZNA w serwisie Facebook, znajdującą się pod adresem https://www.facebook.com/renewklinika/?fref=ts
  2. Hasło „Wiosenna Odnowa z Renew Clinic”napisz na kartce papieru. Wykonaj zdjęcie hasła i wstaw zdjęcie pod postem konkursowym na Facebook. Chętnie zobaczymy Ciebie wraz z hasłem 🙂
  3. Zdjęcie opisz otagowanym tekstem: “Wiosenna odnowa z @Renew Clinic Medycyna Estetyczna”. Do otagowania nazwy kliniki użyj znaku „@” przed nazwą kliniki.
  4. Najciekawsze zdjęcie z hasłem wybierze komisja konkursowa z Renew Clinic.
  5. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Na odpowiedzi czekamy do 11.05.2016 r. do godz. 23:59.

Ze zgłoszeń zostaną wybrane 3 najciekawsze zdjęcia. Kryterium wyboru jest kreatywność zgłoszeń, poddana subiektywnej ocenie Jury.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 12.05.2016. W tym dniu na stronie KobiecyBialystok.pl oraz w serwisie Facebook zostaną ogłoszone imiona i nazwiska osób, które otrzymają nagrodę.

Renew Clinic – Medycyna Estetyczna to jeden z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w naszym regionie. Mieści się w Białymstoku i oferuje bogaty pakiet zabiegów na twarz i ciało, zabiegi medycyny estetycznej i spa. Miejsce dla wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości, skuteczności, a zarazem bezpieczeństwie zabiegów i profesjonalizmie personelu.