Kształty i kolory zegarków damskich Jordan Kerr


Photo by MIXU from Pexels

Jeśli szukasz modnego zegarka wyróżniającego się subtelną elegancją wynikającą z oryginalnego wzornictwa, doskonałej jakości materiałów i perfekcyjnego wykonania, zapoznaj się z ofertą marki Jordan Kerr. Zegarki damskie tej firmy dostępne są w dużej różnorodności modeli, w trzech podstawowych kształtach koper i w wielu atrakcyjnych, chętnie wybieranych przez współczesne kobiety kolorach tarcz.

Jaki kształt koperty?

Uniwersalnym wyborem są oczywiście koperty okrągłe. To najbardziej funkcjonalny i naturalny kształt preferowany przez zdecydowaną większość pań. Wśród damskich zegarków Jordan Kerr znajdziesz modele z dużymi, niezwykle wyrazistymi tarczami, które uzupełniają stylowe, metalowe bransoletki, skórzane lub tekstylne paski o zróżnicowanej szerokości, w wielu wariantach dekoracyjnych zapięć. Firma oferuje również mniejsze modele zegarków z niewielkimi kopertami, które będą eleganckim dopełnieniem wielu subtelnych, niezwykle kobiecych stylizacji. Dla pań poszukujących mniej standardowych zegarków ciekawym wyborem będą modele z tarczami kwadratowymi i prostokątnymi – te ostatnie to przede wszystkim zegarki elektroniczne, których również nie brakuje w ofercie Jordan Kerr. Zegarek damski z kwadratową tarczą uważany jest  za nowocześniejszy, w związku z czym będzie dobrym wyborem dla zdecydowanych kobiet chętnie sięgających po nieco odważniejsze stylizacje.

Jaki kolor tarczy?

Wśród oryginalnych zegarków damskich Jordan Kerr znajdziesz modele o uniwersalnej, białej lub czarnej kolorystyce tarczy, a także zdecydowanie bardziej wyraziste zegarki z tarczami w kolorze niebieskim, z elementami czerwieni, zieleni, szarości czy żółci. Atrakcyjnie i dość nowocześnie prezentują się zegarki o niejednorodnej kolorystyce tarczy, ze zdobiącymi jej powierzchnię grafikami i niepowtarzalnymi wzorami. Jeśli szukasz uniwersalnego zegarka na rękę, który będzie pasował do oficjalnych i codziennych stylizacji, postaw na modele z tarczami jednokolorowymi. Białe tarcze to klasyka, której oczywiście nie mogło zabraknąć w ofercie Jordan Kerr. Zegarki damskie z barwnymi tarczami, a zwłaszcza modele z tarczami zdobionymi designerskim wzorem to dobry wybór na mniej zobowiązujące okazje, pasujące do ekstrawaganckich stylizacji.

Wybór konkretnego kształtu koperty czy koloru tarczy zegarka to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań każdej użytkowniczki. Warto jednak pamiętać, że niektóre kształty i kolory lepiej spisują się w połączeniu z oficjalnymi i eleganckimi stylizacjami, a inne są ciekawszą propozycją dla miłośniczek nowoczesności i oryginalnego designu.