Kulki prosto z Japonii

Kulki gejszy to nie tylko erotyczny gadżet. To przede wszystkim bardzo sprytny i dyskretny sposób na pobudzenie do pracy mięśni Kegla, od których zależy sprawność i przyjemność seksualna kobiety. 

Kulki prosto z Japonii

Mięśnie, odpowiadające za jakość życia seksualnego kobiety tracą sprężystość podczas porodów i z biegiem lat. Nie ma powodu, aby w tym przypadku poddać się siłom natury. Kulki gejszy znamy już od IV w. n.e. W Japonii służyły pierwotnie do sprawiania przyjemności mężczyznom, ale bardzo szybko przechwyciły je kobiety i do dziś stosują z ogromnym powodzeniem na całym świecie! 

Dyskretna rozkosz kulek waginalnych

Ich działanie jest całkiem niewinne – kulki włożone do pochwy można nosić przez całą dobę bez obaw, że ktokolwiek to rozpozna. O ich obecności w Twojej pochwie będziesz wiedziała tylko Ty i ewentualnie Twój partner, o ile zdecydujecie się na ich używanie podczas stosunku. To rozwiązanie wcale nierzadko jest wybierane przez pary – kulki gejszy poruszając się w pochwie wzmacniają doznania męskiego penisa. 

Co potrafią kulki dopochwowe

Kulki polecane są przez lekarzy seksuologów przede wszystkim do ćwiczeń mięśni Kegla. Trening polega na wprowadzeniu kulek do pochwy i noszeniu ich podczas codziennych czynności. Nasze ruchy wprawiają kulki w drgania, które uruchamiają mięśnie pochwy do „łapania”kulek. Odruchowy ruch mięśni ma na celu niewypuszczenie kulek gejszy na zewnątrz. Bardziej intensywny trening z kulkami waginalnymi warto przeprowadzić przynajmniej raz dziennie, wykonując ruchy miednicą w przód, w tył i na boki. Kulki dopochwowe doskonale sprawdzają się podczas biegu, tańca, czy zajęć fitness.

Kulki Kegla to z reguły dwie kulki, niektórzy producenci oferują jedną. Wykonane są z różnych materiałów, jak metal i silikon, można wybrać ten, który jest dla kobiety najbardziej przyjemny i bezpieczny. 

Gdzie kupić kulki Kegla?

Kulki waginalne zalecane są przez położne, ginekologów i seksuologów, gdyż pozwalają przywrócić sprawność mięśni Kegla u kobiet po porodzie i umożliwiają utrzymanie dobrej kondycji tych mięśni u kobiet po menopauzie. Przygodę z kulkami Kegla można zacząć od małych rozmiarów, a kiedy już przekonamy się, że naprawdę żadna z nich nie wypadnie, a jakość naszego życia seksualnego poszybuje w górę, pobawić się z większymi rozmiarami i z innym materiałem.

Kulki Gejszy w wielu wariantach, rozmiarach, z każdego materiału można bezpiecznie i dyskretnie kupić w internetowym sklepie https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/kulki-gejszy/.