Latem joga najlepsza pod chmurką! #BEZPŁATNE


fot. SHANTI Yoga Studio

Kolejny rok z rzędu możesz latem poćwiczyć jogę i acrojogę w parku! Zajęcia odbywać się będą, przy dobrej pogodzie, w każdą letnią niedzielę. Zabierz ze sobą matę i przyjdź rano do Parku Zwierzynieckiego. Zbiórka przy białym pomniku im. 42 Pułku Piechoty.

Na całym świecie plenerowe spotkania połączone z aktywnym wypoczynkiem oraz promocją zdrowego trybu życia cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ruch i relaks podczas wspólnej praktyki jogi wytwarza mnóstwo pozytywnej energii, co bezpośrednio oddziałuje na niesamowitą atmosferę takich mityngów. Zabiegani i zapracowani mieszkańcy wielkich aglomeracji miejskich doceniają takie inicjatywy i odwdzięczają się zazwyczaj wysoką frekwencją.

W Białymstoku już po raz trzeci Anna Chomczyk i Shanti Yoga Studio w letnie niedzielne poranki zapraszają na jogę w parku. W tym roku ponownie w duecie z Edytą Grądzką, która poprowadzi sesje acrojogowego latania! Nie możecie tego przegapić!

Plan zajęć na niedzielne poranki:

9:00-10:00 – joga dynamiczna z Anią Chomczyk
10:00-11:00 – acrojoga z Edytą Grądzką

Joga pomaga zachować dobrą kondycję oraz zdrowie. Ponadto pomaga doprowadzić nasze ciało i ducha do naturalnej równowagi. Ćwiczenia w parku to szansa na aktywny początek dnia, a jednocześnie zaproszenie do wspólnej praktyki jogi.

Zaproszenie to skierowane jest zarówno do tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z jogą, jak i do tych, którzy o tę dziedzinę zdążyli się już otrzeć w różnym stopniu.