Metamorfozy po 40-tce. Fotorelacja.

28 lutego 2015 r. w godz. 13.00 – 20.00 odbyły się wyjątkowe metamorfozy kobiet po 40 roku życia. W klimatycznych wnętrzach białostockiej„Fabryki Tańca” grono specjalistów pracowało nie tylko nad kobiecym wyglądem, ale przede wszystkim nad uzyskaniem wewnętrznej równowagi.

Organizatorem wydarzenia „Życie zaczyna się po40” była Fundacja W ŚWIECIE KOBIET. Fundacja podejmuje działania umożliwiające kobietom rozwój w życiu osobistym, zawodowym i społecznym.

Panie biorące udział w wydarzeniu, zmieniły swój image. Fryzjer wykonał stylizację fryzury, wizażysta nauczył jak zrobić makijaż, brafitterka właściwie dobrała bieliznę a trener wizerunku odpowiedni strój do sylwetki każdej uczestniczki. Na koniec wszystkie mogły poczuć się jak prawdziwe modelki podczas sesji zdjęciowej wykonanej przez profesjonalnego fotografa. To musiało się udać!

Zobaczcie fotorelację!

 

 

Dzień dobry,

dziękuję za informację na temat Państwa produktu 🙂 trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa informacja dla naszych czytelniczek a i grupa Państwa i naszych odbiorców jest zbieżna.
Domyślam się jednak, że nie rozdają Państwo produktów bezpłatnie? 😉
Zgodnie z polityką naszej redakcji przedsięwzięcia/produkty czy usługi, które wiążą się z jakąkolwiek odpłatnością, a także takie, które w naszej ocenie mają charakter komercyjny, promujemy wyłącznie w ramach współpracy reklamowej.
Co do zasady ceny artykułów sponsorowanych rozpoczynają się od 100 zł netto.
W związku z faktem, iż wcześniej nie współpracowaliśmy mogę zaproponować zniżkę i publikację w cenie79 zł wraz z jego emisją na fanpejdżu oraz wysyłką newsletterem serwisu.
Proszę śmiało pisać. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania 🙂
pozdrawiam
Aneta Zamojska
Promocja i reklama

www.kobiecyelk.pl

_______
eGroup
NIP: 7221481622 , REGON: 360547892