Moc radosnej zabawy w świecie Lalki Barbie – Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zaprasza!


fot. Criativa Pix Fotografia, źródło Pexels

Czy zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić sobotnie popołudnie w Białymstoku? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Centrum Handlowe Auchan Hetmańska przygotowało wyjątkową niespodziankę dla miłośniczek mody i magicznego świata lalki Barbie! Wspólna zabawa, taniec, projektowanie ubrań i biżuterii – to wszystko czeka na Ciebie w sobotę, 27 stycznia, od godziny 10.00 do 17.00. A co najlepsze – wstęp jest całkowicie darmowy!

Radosny Świat Barbie

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które przeniesie najmłodszych w radosny świat lalki Barbie. Odwiedź nas w sobotę i zanurz się w magicznym świecie kolorów, muzyki i kreatywnej zabawy!

Zatańcz do Muzyki Barbie EXTRA

Dla małych miłośników muzyki i tańca przygotowaliśmy specjalną strefę, gdzie najmłodsi będą mogli zatańczyć do rytmu Barbie EXTRA. Animatorki przedstawią odpowiednią charakteryzację, a muzyka porwie do tańca. Nie zapomnij zabrać ze sobą smartfona – możesz nagrać swój taneczny występ i podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi!

Projektowanie Stroju dla Barbie i Biżuterii Dla Ciebie

W kolorowej strefie Barbie czeka na Ciebie prawdziwa przygoda z modą! Zaprojektuj unikalny strój dla lalek Barbie, poczuj się jak profesjonalna stylistka mody. Odkryj magiczny świat ubranek i dodatków, które pozwolą Ci wykreować własne modowe arcydzieło.

Ale to nie koniec! W specjalnej strefie warsztatowej czeka na Ciebie możliwość stworzenia kolorowej biżuterii dla siebie. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki – wszystko, co potrzebujesz, aby dodać blasku swojemu karnawałowemu strojowi!

Radosna Zabawa z Lalką Barbie

Dla każdego dziecka odwiedzającego białostockie centrum handlowe przygotowaliśmy bogatą kolekcję zabawek z serii Barbie. Domki, samochody, samoloty, kampery – to wszystko będzie dostępne do swobodnej zabawy! Dodatkowo, dla chętnych przygotowaliśmy szereg atrakcji. Dzieci będą mogły otrzymać tematyczny, zmywalny tatuaż z motywem lalki Barbie, odpocząć przy kolorowankach i w nagrodę otrzymać kolorowy balon.

Rodzinne Spotkanie z Lalką Barbie

Zapraszamy całe rodziny na niezapomniane rodzinne spotkanie z lalką Barbie! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 stycznia, w pasażu Centrum Handlowego Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Zabawę można rozpocząć w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp jest wolny, więc nie przegap okazji na radosną zabawę w świetnym towarzystwie!

Dołącz do nas i poczuj magię świata lalki Barbie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.