Moda w postaci futer i kożuchów

Z okazji jesieni i zbliżającej się zimy konieczne jest odpowiednie przygotowanie swojej szafy na te trudne i wymagające pory roku, swoje miejsce powinny zająć kożuchy i futra doskonale zabezpieczające przed zimnem, a ponadto można je zestawiać z dowolnymi dodatkami. Kożuchy już od dawna nie są przeznaczone wyłącznie dla Pań w średnim lub podeszłym wieku, obecnie są one niezwykle modne nawet wśród młodych dziewcząt.

 

Z czym połączyć futro lub kożuch?

Wystarczy dokładnie zaobserwować trendy, które panują na polskich i zagranicznych ulicach, w naszym kraju wiele gwiazd wybiera futra i kożuchy, a połączenie ich z innymi częściami garderoby jest w pełni dowolne i zależy od tego, jaki powinien być końcowy efekt. Jeżeli zamiarem jest osiągnięcie efektu niewymuszonej nonszalancji, warto wybrać futra w ciemnych kolorach i przełamać dodatkami w bardziej żywych kolorach, choćby jasnymi spodniami, czy torebką. Generalnie każde futro, czy kożuch zapewnia wygodę, przyjemnie otula całe ciało, dzięki czemu spacer po mieście, czy wieczorne wyjście nie jest tak straszne, jak mogłoby się wydawać. Mówiąc o wieczorowych stylizacjach warto zapoznać się z ofertą Korczak i Syn, gdzie Panie mogą znaleźć dla siebie prawdziwe perełki, dzięki którym poczują się wyjątkowo i stylowo, nawet podczas mroźnej zimy, ponieważ grube okrycie również może być piękne. Poszukując niebanalnych okryć wierzchnich śmiało można postawić na kożuszki o różnych długościach, które wchodzą w skład asortymentu w sklepie, będą one idealne dla Pań w każdym wieku, zarówno w krótkiej, jak i dłuższej odsłonie.

Źródło: Korczakisyn.com

Kożuch – powrót dawnej mody

Spadająca poniżej zera temperatura nie napawa optymizmem, w takie dni konieczne jest ciepłe okrycie, dzięki któremu żaden mróz nie będzie straszny, a jednocześnie zapewniony będzie jak największy komfort oraz przy okazji wygoda. Firma Korczak i Syn posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz doświadczenie zdobyte dzięki wiedzy na temat modnego, zimowego ubioru dla kobiet w każdym wieku. Rozwiązaniem wręcz doskonałym są kożuchy, które jeszcze do niedawna przywodziły na myśl modę z ubiegłego wieku, obecnie jednak moda zatoczyła koło i oto szalenie modne stały się naturalne kożuchy, które zapewniają nie tylko zatrzymanie ciepła w mroźne dni, ale również pozwalają oddychać skórze. Z uwagi na wyższą cenę dostępnych kożuchów w Korczak i Syn ważne jest, by wybrać produkt o ponadczasowym kroju, ponieważ coroczna inwestycja w nowe okrycie tego typu może być dość kosztowna, natomiast zakup modelu w uniwersalnej odsłonie pozwoli na korzystanie z tego rozwiązania przez kilka sezonów. Wśród najbardziej popularnych odsłon kożuchów znajdują się te w stonowanych kolorach, na przykład brązowym, czy czarnym, które będą odpowiednie na każdą okazję i skomponują się w całość z pozostałymi dodatkami. Przed dokonaniem ostatecznej decyzji, należy ją odpowiednio przemyśleć, również jeśli chodzi o dopasowanie do sylwetki, okrycie będzie służyło przez co najmniej kilka lat, dlatego nie może być ani zbyt opięte, ani też za luźne.