Muzyczne święto kobiet w samym sercu Białegostoku

Dzień Kobiet to czas, kiedy celebrowane są dokonania, siła i delikatność, jakie niesie ze sobą bycie kobietą. W tym wyjątkowym dniu serdecznie zapraszamy wszystkie panie na niezapomniany wieczór pełen muzyki i emocji, który odbędzie się 8 marca o godzinie 19:00 w Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku. Będzie to koncert, który na długo pozostanie w pamięci!

Czym jest magia tego wieczoru? To przede wszystkim doskonała okazja do posłuchania utalentowanych artystów, którzy przeniosą nas w świat dźwięków i melodii. Na scenie pojawi się Katarzyna Olechno, artystka obdarzona pięknym głosem i niezwykłym talentem do gry na pianinie. Jej interpretacje polskich przebojów, w towarzystwie gitarzysty Izydora Łobacza, przeniosą nas w muzyczną podróż przez różne epoki i style. Od klasycznych utworów takich jak Maryla Rodowicz, Kalina Jędrusik czy Grażyna Łobaszewska, po współczesne hity radiowe Sanah czy Ewy Farnej – repertuar będzie pełen różnorodności, wypełniony emocjami i sentymentem.

Nie ma wątpliwości, że ten wieczór będzie wyjątkowy. To nie tylko koncert, to także okazja do spotkania się, świętowania i czerpania radości z obecności przyjaciółek, matek, córek i sióstr. To chwila, kiedy możemy celebrować wspólną pasję do muzyki i artystycznej ekspresji.

Koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się 8 marca (piątek) o godzinie 19:00 w Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 13, sala wystawowa – II piętro. A co najlepsze, wstęp jest wolny! To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w gronie przyjaciółek i rodziny, delektując się wspaniałą muzyką i atmosferą.

Zapraszamy serdecznie – dołączcie do nas w tym niezwykłym wydarzeniu, które będzie hołdem dla wszystkich wspaniałych kobiet na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.