Na czym polegają wyścigi wirtualne?

Wraz z rozwojem zakładów bukmacherskich online notuje się spory wzrost obrotów generowanych przez całą branżę. Wydarzenia sportowe mogą być teraz obstawiane z dowolnego miejsca na świecie i nawet już podczas ich trwania. Stale rośnie ilość dyscyplin sportowych możliwych do typowania. Często jednak gracze mają potrzebę skosztowania rozrywki nawet po zakończeniu danego meczu czy zawodów. Właśnie dla najwytrwalszych graczy i miłośników bukmacherki przygotowano zakłady na wyścigi wirtualne. Czym są i w jaki sposób można je typować?

Czym są wyścigi wirtualne?

Jedną z dyscyplin sportowych, która jako pierwsza spotkała się z zainteresowaniem bukmacherów są wyścigi konne. Już w Starożytnym Rzymie typowano wyniki gonitw, a w dobie nowożytnej tradycja ta rozwinęła się na Wyspach Brytyjskich. Następnie dołączyły do nich także wyścigi psów. Bezpośrednie następstwo wspomnianych dyscyplin stanowią wyścigi wirtualne.

Obstawianie wydarzeń sportowych, które w rzeczywistości się nie wydarzyły czasem budzi wątpliwości. Część osób może zarzucać brak transparentności i nieczyste intencje zakładów bukmacherskich. Tymczasem wyścigi wirtualne odbywają się na podstawie bardzo skomplikowanego algorytmu. Zostaje on opracowany w taki sposób, żeby wynik wyścigów był możliwie najbardziej zbliżony do rzeczywistych rezultatów gonitw. Nie zawsze wygrywa faworyt, którego wskazują wysokości kursów. Dzięki temu zakłady na wyścigi wirtualne bawią podobnie jak rzeczywiste zawody. Często wirtualne gry to nie tylko gonitwy, ale także fikcyjne mecze piłkarskie czy rozgrywki w ramach innych dyscyplin.

Wyścigi wirtualne – ekspresowa dawka emocji

Najważniejszym atutem tego rodzaju rozrywki jest jej dostępność. Wyścigi wirtualne to często wydarzenia generowane na żądanie użytkownika lub odbywające się stale. Wówczas gracz może wejść do rozgrywki w dowolnym momencie.

Wyścigi zazwyczaj mają oprawę, która przypomina transmisję telewizyjną z prawdziwych gonitw. Jest jednak mocno okrojona, dlatego rezultat poznajemy już po kilku minutach. Stanowi to ogromną różnicę, jeśli weźmiemy pod uwagę mecz piłkarski czy inne tradycyjne wydarzenie sportowe. W krótkim czasie można uczestniczyć w kilkunastu gonitwach i spróbować w nich swojego szczęścia. Taka ekspresowa rozrywka może okazać się uzupełnieniem zakładów na tradycyjne rozgrywki, a także całkowicie je zastąpić.

Wyścigi wirtualne Betx

Firmą, która zaczyna coraz mocniej liczyć się na rynku bukmacherskim, jest rodzimy bukmacher Betx. W ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność, między innymi stając się głównym sponsorem ekstraklasowego klubu piłkarskiego Podbeskidzie. Także oferta zakładu bukmacherskiego jest warta uwagi, szczególnie w dziedzinie sportów wirtualnych. Wyścigi wirtualne Betx na razie ograniczają się do gonitw koni i psów, jednak w niedalekiej przyszłości planowane jest wprowadzenie kolejnych dyscyplin. Ciekawa oprawa graficzna i przyzwoite kursy nawet na tle mocnej konkurencji to kolejne argumenty za sięgnięciem po ofertę tego bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.