Najlepsze gry online dla kobiet


Zdjęcie autorstwa RODNAE Productions z Pexels

Gry dla kobiet to dość dziwna i nie do końca poprawna koncepcja. Zwykle twórcy dużych projektów nie dzielą publiczności na chłopców i dziewczynki, ale tworzą (dokładając wszelkich starań) grę, która każdemu przypadnie do gustu. Nie można jednak zaprzeczyć, że dziewczęta mają inne zainteresowania, bardziej subtelną organizację umysłową i nieco inny sposób myślenia, co oznacza, że ​​niektóre tematy będą dla nich bliższe i bardziej zrozumiałe. W tym artykule porozmawiamy o rozrywce online, która może zrobić wrażenie nawet na dziewczynach, które ledwo interesują się branżą gier. Jednocześnie część z nich pomoże Ci nie tylko dobrze się bawić, ale także uzyskać niezłe dochody.

Kobiety i wirtualna rozrywka — trudny związek

Każda szanująca się dama, która uważa się za pełnoprawnego gracza, pewnego dnia pomyśli o tym, dlaczego w grach komputerowych jest tyle przemocy, krwi i wszystkiego, co zwykle nie jest typowe dla kobiet. Dziewczyny są łagodnymi stworzeniami i potrzebują gier, które pasują do ich nastroju i wewnętrznego świata. Na szczęście wielu deweloperów usłyszało błagania żeńskiej publiczności i stworzyło dużą liczbę rozrywek, w których nie ma potrzeby nikogo zabijać. Na przykład jest to ogromna liczba symulatorów prawdziwego życia, w których główny bohater żyje zwyczajnym życiem, w niemal realnych warunkach współczesnego świata.

Jednak te rozrywki są świetne nie tylko dla kobiet. Niektóre kobiety-gracze zaczęły ostatnio domagać się produktu, który byłby odpowiedni tylko dla kobiet. Nawiasem mówiąc, większość z nich lubi spędzać czas w wirtualnych kasynach grając w blackjacka online https://www.10najlepszekasyna.pl/blackjack/, niezależnie od płci. Aby stworzyć indywidualny symulator online dla kobiet, konieczne jest dokonanie prawdziwej rewolucji w świecie gier komputerowych. Całkiem możliwe, że stanie się to w dającej się przewidzieć przyszłości, ale teraz (na szczęście dla mężczyzn) wszystko pozostaje takie samo.

Najlepsze gry wirtualne dla kobiet w 2021 roku

Nowoczesne gry dostosowują się do końcowego konsumenta — deweloperom zależy na zwiększeniu liczby odbiorców. Dlatego tworzą gry z możliwością wcielenia się w postać kobiecą z odrębnymi fabułami, wyposażeniem i bronią w kolorze różowym. Nowoczesna zawartość gry jest stopniowo wypełniana wszystkim, co jest potrzebne miniaturowej dziewczynie do grania w poważne męskie gry. Ratowanie świata, choć wirtualnego, bardzo przypadnie do gustu każdej dziewczynie-graczowi. Oto najlepsze gry online dla dziewcząt w 2021 roku:

  1. Star Stable — Jazda konna

Znajdziesz tutaj duży świat (z mnóstwem sekretów), po których będziesz poruszał się na własnym koniu. Żadnych walk. Tylko dobre uczynki, przejście scenariusza, ekscytujące zawody i rozwój własnej stajni. A także niskie wymagania dla twojego komputera.

  1. Black Desert

Black Desert nie bez powodu uważany jest za najlepszą współczesną grę RPG. Od 2015 roku projekt zachwyca fanów MMO wspaniałą grafiką i ciekawą rozbudowaną rozgrywką. Oto jeden z najlepszych edytorów postaci, zaawansowany czat z emocjami, możliwość budowania relacji nie tylko z żywymi graczami, ale także NPC, szeroka gama zawodów i obecność handlu, a także ogromny, płynny świat i duży online.

  1. ArcheAge — rodzina, farma i rzemiosło

Długo oczekiwane wydanie tej wirtualnej gry dla wielu graczy miało miejsce w 2014 roku i od tego czasu ta gra MMORPG pozostaje niezwykle popularna. Dziewczyny w tej grze na pewno znajdą coś dla siebie, niezależnie od ich preferencji. Możesz stworzyć swoją dokładną kopię w najbardziej szczegółowym edytorze postaci, możesz pompować umiejętności i iść do lochów lub możesz założyć rodzinę, zająć kawałek ziemi, zbudować dom i zająć się ogrodnictwem.

  1. Dragon Saga

Ta azjatycka gra MMORPG swoim wyglądem stopi lód w sercu każdej dziewczyny. To chyba jedna z najbardziej niesamowitych i uroczych gier online wszechczasów. Chcesz po prostu pogłaskać lokalne postacie, takie jak małe i urocze kocięta. Mimo to Dragon Saga to pełnoprawny MMORPG, daleki od najgorszego w swoim gatunku, który zresztą ma dobrą część społeczną, więc całkiem możliwe jest wejście do niej tylko po to, by porozmawiać ze znajomymi lub znaleźć nowych znajomych.

  1. Icarus Online — bitwy na ziemi iw niebie

Jeden z nowych produktów 2017 roku, Ikarus Online MMORPG może pochwalić się kompletnym zestawem wysokiej jakości treści do gier. Dziewczyny z pewnością docenią dobry edytor postaci. Jest też ciekawy system wierzchowców: pełnią one nie tylko funkcję transportową, ale także pełnoprawnych satelitów bojowych, a także można walczyć w powietrzu na latających pupilach.

Bynajmniej nie słabsze sex — zamiast epilogu

Dzisiaj nikogo nie zaskoczy fakt, że na czacie gry wita cię postać kobieca. W rzeczywistości panie od dawna przeniosły się do sieci i podobnie jak mężczyźni biegają z mieczami, jeżdżą czołgami lub próbują ocalić główną bazę. Niektórzy uważają, że taka rozrywka nie jest dla kobiet i zasadniczo się mylą. Branża gier rozwinęła się tak bardzo, że jest teraz dostępna dla płci pięknej w każdym wieku i o każdym dochodzie. Niedawno doszło nawet do tego, że strumienie gier zaczęły ufać przedstawicielom pięknej połowy ludzkości. Jednocześnie kobieta nie tylko gra, ale także zarabia na tym!