Nasze odkrycie roku – suche olejki do opalania #TESTUJEMY

Testowałyśmy już wiele kosmetyków. Dziś przyszła pora na olejki do opalania. „Na tapetę” poszły nowości marki Soraya – suche olejki do opalania i krótko mówiąć… użyłyśmy i odpadłyśmy. Pierwszy raz możemy napisać, że produkt przypadł nam do gustu w 100 % i to wszystkim z redakcji!

Lato nas co prawda w tym roku nie rozpieszcza, ale miłośniczki słonecznych kąpieli z pewnością znajdą dla siebie moment i miejsce (chociażby na balkonie) żeby wystawić się na dobroczynne działanie promieni słonecznych. Tak też zrobiłyśmy i my! Redakcyjny balkonik, lemoniada i nowy kosmetyk do przetestowania: suche arganowe olejki SPF 15 oraz SPF 20 Soraya .

Oba produkty to niezwykle miłe zaskoczenie i to już po pierwszym opalaniu! Olejki bardzo ładnie pachną, dobrze się wchłaniają, nie brudzą ubrań ani leżaków! Dużym plusem jest też łatwość ich użycia – spray. Szczególnie uwiódł nas pierwszy z drobinkami – zdjęcia tego nie oddadzą, ale nogi wyglądały na muśnięte słońcem już po samym nałożeniu, delikatnie się mienią, są gładkie, no po prostu pięknie!

Pierwszy Suchy arganowy olejek do opalania SPF 15 zawiera rozświetlające drobinki. To produkt dla osób ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem oraz w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia. Formuła wzbogacona olejkiem arganowym, który odżywia, wygładza i chroni delikatną skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Złociste drobinki rozświetlają skórę i podkreślają jej naturalne piękno. Aplikator zapewnia wygodną aplikację w każdej sytuacji. Produkt szybko się wchłania, jest lekki i nietłusty. Formuła “non-sticky” chroni przed przyklejaniem się piasku do skóry. Cena ok. 25 zł/150 ml zatem do zniesienia za tak wydajny i naprawdę dobry jakościowo produkt.

Drugi Suchy arganowy olejek do opalania SPF 20 z formułą “non-sticky”, polecany jest osobom ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem oraz w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia.  Jego formuła także jest wzbogacona olejkiem arganowym, który odżywia, wygładza i chroni delikatną skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Produkt szybko się wchłania, jest lekki i nietłusty co ważne aby nie wybrudzić sobie ubrań.  Cena ok. 25 zł/50 ml

 

Z czystym sumieniem polecamy te produkty!