natureON – wegańska pasta do zębów i 7 korzyści dla mocnych zębów

Nie bez powodu morze nazywamy „laboratorium natury”. Jest niewyczerpanym źródłem mikroelementów, makroelementów i wielu składników organicznych. A czy słyszałyście o  Morzu Iroise (franc. Mer d’Iroise) położonym w północno-zachodniej Francji u wybrzeży Bretanii? My tak, bo to właśnie z jego obszarów pozyskujemy algi brunatne Fucus spiralis. Ich wyciąg to superskładnik, który znajdziecie w nowej wegańskiej paście “natureON sea salt vitamins & minerals”.

Kolejna nowość z linii natureON to kojąca pasta do zębów i wspaniały sposób na białe i mocne zęby. Składniki aktywne tj. sól morska i wyciąg z morskich alg, witamina E i prowitamina B5 ochronią Wasze zęby przed formowaniem płytki i kamienia nazębnego, wzmocnią szkliwo, nawilżą dziąsła  i złagodzą podrażnienia. Dbajcie o swój uśmiech każdego dnia!

Dlaczego algi? Należą do grupy adaptogenów wykazujących zdolności obronne, przeciwrodnikowe, przystosowując się do niekorzystnych warunków środowiskowych. Polecane ze względu na właściwości kojące i antyoksydacyjne.

natureON  sea salt vitamins & minerals  zapewnia 12 godzinną  dentystyczną czystość. Jest bezpieczna dla diabetyków (słodzona stewią). Zawiera naturalny, biodegradowalny środek pieniący (surfaktant). Stanowi multifunkcyjną pielęgnację jamy ustnej 360 stopni. Co więcej,  zapewnia 7 korzyści dla mocnych zębów. Cyfra siedem to nie przypadek. Czy Wy również uważacie, że to liczba mistyczna, wyróżniająca się bogatą symboliką? Przypominamy, że w wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia.

 1. naturalnie biały uśmiech
 2. ochrona przed formowaniem płytki i kamienia nazębnego
 3. profilaktyka przeciwpróchnicza dzięki zawartości fluoru
 4. wsparcie ochrony antyoksydacyjnej
 5. nawilżenie i regeneracja dziąseł
 6. ochrona przed rozwojem nadwrażliwości i podrażnieniami
 7. remineralizacja i wzmocnienie szkliwa dzięki zawartości fluoru
 8. głębokie odświeżenie oddechu

Podobnie jak pozostałe nowości natureON, które prezento-waliśmy ostatnio, wyróżnia się ekologicznym opakowaniem ograniczającym negatywny wpływ na środowisko. Tuba i kartonik są wykonane z materiałów podlegających recyklingowi 

 

wegański płyn do płukania ust natureON aloe vera sensitive

96% naturalnych składników, bez fluoru

 

Jest uzupełnieniem pasty do zębów aloe vera sensitive, którą poznałyście już rok temu. Ma konsystencję płynnego żelu zawierającego sok z aloesu.

Aloes od lat cieszy się opinią rośliny o wielu zastosowaniach. Znany był już
w starożytności, gdzie wykorzystywano jego lecznicze i kosmetyczne właściwości. Miąższ znajdujący się w liściach aloesu jest jego najcenniejszym elementem. W 96% procentach składa się z wody, jednak zawiera także szereg innych cennych składników. Sok z aloesu, który stosujemy w naszym płynie, uzyskuje się poprzez wyciskanie liści aloesowych. Uzyskane składniki aktywne takie jak m.in.: glikoproteiny, kleje roślinne, związki fenolowe, sterole – nadają sokowi z aloesu wielokierunkową aktywność, m.in.: łagodzenie i nawilżanie. W naturalny sposób pomaga on łagodzić podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej oraz dziąseł, koi i łagodzi.

Jak działa natureON aloe vera sensitive?

 • przynosi ulgę nadwrażliwym zębom, wzmacnia dziąsła, łagodzi i koi ich podrażnienia
 • sok z aloesu zapewnia dłuższe nawilżenie dziąseł
 • chroni przed rozwojem nadwrażliwości
 • wzmacnia i wspomaga remineralizację szkliwadzięki zawartości xylitolu
 • intensywnie i długotrwale odświeża oddech
 • dociera w miejsca niedostępne dla szczoteczki,zapewnia uczucie czystości
 • bez zawartości cukru (słodzony stewią), bezpieczny dla diabetyków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.