Naucz się rysować komiksy z Karolem Kalinowskim


fot. Tomasz Ziółkowski

Komiksy od lat cieszą się niezmienną popularnością wśród odbiorców, niezależnie od wieku. Rysowane historie zachwycają humorem i rozbudzają wyobraźnię. Białostockie Centra Handlowe Auchan zapraszają na bezpłatne warsztaty tworzenia komiksów, które poprowadzi Karol Kalinowski, utytułowany twórca i autor wielu cenionych rysunkowych historii. Bezpłatne zajęcia odbędą się w sobotę 16 września w centrum przy ulicy Hetmańskiej a 23 września w obiekcie przy ulicy Produkcyjnej.

Karol Kalinowski to polski twórca komiksów, któremu ogromną popularność przyniósł album „Łauma”. Artysta ceniony jest przede wszystkim za oryginalną kreskę, świetny warsztat komiksowy i poczucie humoru. W soboty 16 i 23 września w białostockich Centrach Handlowych Auchan Karol Kalinowski poprowadzi warsztaty rysunkowe w formie komiksowych zabaw dla tych, co rysują oraz dla tych, którzy myślą, że nie potrafią tego robić. Ołówki i papier będą dostępne na miejscu, wystarczy zabrać ze sobą odrobinę wyobraźni.

Naucz się komiksowej kreski i tworzenia scenariusza opowieści

Pod okiem mistrza komiksów uczestnicy będą rysowali proste obrazki, dopisywali treść dymków do gotowych rysunków czy układali komiksowe obrazki w historie czy tworzyli opowieści na z wykorzystaniem gry „Story Cubes”.

Rodzinna strefa gier i zabaw

W sobotnie popołudnie w naszej galerii handlowej coś dla siebie znajdą również najmłodsi. Czeka na nich strefa gier, a na niej komiksowe MEMO, gra Twister, klocki XXL, zabawa kolorowym ryżem czy tor przeszkód Myszki Miki.

Warsztaty tworzenia komiksów z Karolem Kalinowskim odbędą się 16 września w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16, a 23 września w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84. Zajęcia potrwają od godziny 12.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.