Inspirujący duet – fotel i sofa Tempo

Kolekcja Tempo charakteryzuje się stonowaną, ale też finezyjną linią mebla, wyrażającą się w komfortowym wykończeniu.

Sofa Tempo – klasyka i elegancja

Kolekcja Tempo charakteryzuje się stonowaną, ale też finezyjną linią mebla, wyrażającą się w komfortowym wykończeniu. Sama bryła fotela czy sofy wygląda elegancko i masywnie, natomiast oryginalny akcent odnaleźć można w niebanalnie zaprojektowanych podłokietnikach. Zostały one wygięte w stronę wewnętrzną mebla, dzięki czemu pełnią również funkcję zagłówka. To wszystko sprawia, że na sofie Tempo możesz w sposób komfortowy czytać gazetę, oglądać telewizję czy rozmawiać z bliskimi, ale także oddać się słodkiemu odprężeniu w pozycji leżącej. Nie jest to mebel duży, dlatego dobrze sprawdzi się w mniejszych, kameralnych wnętrzach. Sofa zbudowana jest z trzech połączonych ze sobą segmentów-siedzisk, ozdobionych kilkoma prostymi przeszyciami. Nóżki są niewidoczne, co sprawia że mebel jeszcze bardziej wtapia się w przestrzeń pomieszczenia. Niezwykle miękka, wygodna oraz dopasowująca się do pozycji ciała sofa, z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Fotel Tempo – idealne dopełnienie

Można oczywiście urządzić swój salon, zaopatrując się jedynie w sofę z kolekcji Tempo. Jednak lepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie w pomieszczeniu także fotela z tej samej kolekcji, gdyż obydwa meble stanowią idealnie dobrany duet. Nadaje się on świetnie do wypoczynku, gdyż jest wyposażony w manualnie sterowaną strefę relaksu. Podczas czytania ulubionej lektury czy przeglądania prasy, możesz wygodnie ułożyć swoje nogi i odciążyć je dzięki rozkładanemu siedzisku. Oglądanie telewizji także sprawi Ci więcej radości, kiedy będziesz się relaksować w pozycji półleżącej lub siedzącej, otulony miękką tapicerką fotela.

Szeroka gama wzorów i kolorów obicia

Każdy salon jest inny, a także różne są gusta i upodobania. Warto też raz na jakiś czas zmienić coś w aranżacji swojego mieszkania, co ożywi nastrój pomieszczenia albo nada mu bardziej stonowany charakter. Dlatego właśnie (tak jak w większości przypadków mebli Gala Collezione) istnieje możliwość doboru odpowiedniego rodzaju tapicerki dla sofy oraz fotela z kolekcji Tempo. Możesz dopasować kolor i fakturę obicia do klasycznej linii mebli albo ożywić je, dzięki czemu nadasz im nieco nowocześniejszy design. Mniej stonowana kolorystyka ociepli wnętrze i znacznie zmieni jego klimat. Pomyśl zatem, w jaki sposób chcesz urządzić salon, aby meble mogły idealnie współgrać z jego indywidualnym charakterem.

Artykuł powstał przy współpracy z producentem mebli Gala Collezione