Nowości kosmetyczne marki DERMIKA

Marka Dermika stworzyła nową linię kosmetyków – Dermika HydroClean – inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą wygląd skóry synergię eksfoliacji i nawilżenia. Naprawdę warto wypróbować!

Linia DERMIKA HYDROCLEAN została wzbogacona o dwa nowe produkty: peeling hydro-enzymatyczny „złuszczanie i nawilżanie” oraz peeling hydro-krystaliczny „złuszczanie i hydrobalans”.

Wyjątkowość peelingu hydro-enzymatycznego wynika z zastosowania w nim technologii AquaPeel, Aqua-In i keratoliny, które skutecznie złuszczają naskórek i jednocześnie intensywnie nawilżają.

Z koeli w peelingu hydro-krystalicznym zastosowano technologię AquaPeel, mikrokryształów perlitu oraz specjalnej formuły hydrobalance. Dzięki nim peeling mechanicznie ściera naskórek, poprawiając jednocześnie strukturę jego uwodnienia. Formuły peelingów wzbogacono także ekstraktem z kwiatu lotosu, symbolu czystości absolutnej.

TECHNOLOGIA AQUAPEEL – jest to nowoczesna technologia eksfoliacji. Wykorzystuje ekstrakt z cytrusa australijskiego, który aktywuje proces złuszczania naskórka.

TECHNOLOGIA AQUA-IN – specjalna kompozycja składników nawilżających i uszczelniających naskórek. Pozostawiają skórę nawilżoną, w lepszej kondycji.

KERATOLINA – enzym pochodzenia naturalnego, który usuwa martwe komórki naskórka.

MIKROKRYSZTAŁY PERLITU – maja właściwości ścierające i oczyszczające. Są źródłem składników mineralnych takich jak wapń, selen, siarka i związki krzemu.

FORMUŁA HYDROBALANCE – dzięki specjalnie dobranym składnikom łagodzącym i nawilżającym, poprawia strukturę uwodnienia naskórka.

KWIAT LOTOSU – ekstrakt z kwiatu lotosu wzmacnia efekt czystości Twojej skóry.

W linii Hydroclean znajdziecie dwa produkty:

PEELING HYDRO-KRYSTALICZNY ZŁUSZCZANIE I HYDROBALANS – z kwiatem lotosu i kryształami perlitu inspirowany efektem hydradermabrazji.

PEELING HYDRO-ENZYMATYCZNY ZŁUSZCZANIE I NAWILŻANIE – z kwiatem lotosu i keratoliną inspirowany efektem hydradermabrazji.

Linię Dermika HydroClean stworzyliśmy, inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzająca wygląd skóry synergię eksfoliacji i nawilżenia. Wyjątkowość peelingu hydro-enzymatycznego wynika z zastosowania w nim technologii AquaPeel, Aqua-In i keratoliny, które skutecznie złuszczają naskórek i jednocześnie intensywnie nawilżają.   Pozostawiają Twoją skórę świeżą, promienną i nawodnioną, jak po zabiegach hydradermabrazj. . Formułę wzbogaciliśmy ekstraktem z kwiatu lotosu, symbolu czystości absolutnej. Twoja skóra uwodzi świeżością i miękkością. Jest gotowa do dalszej pielęgnacji.” – mówi rzecznik marki Dermika.

Wszystko to ma gwarantować efekt wygładzenia skóry:

  • efekt wygładzenia skóry po 1 użyciu potwierdzony u 100% kobiet1
  • 95% kobiet zauważyło poprawę kolorytu i struktury skóry2
  • 95% kobiet zauważyło efekt promiennej cery2

Produkt o pojemności 50 ml, to koszt ok. 29 zł.