Obiekcje związane z wysoką ceną krzesełka schodowego

Krzesła schodowe to jedne z najtańszych urządzeń do trwałej likwidacji barier architektonicznych. Mimo to koszt ich zakupu i montażu jest dla wielu osób wysoki. Rzeczywiście, klienci starający się rozsądnie zarządzać swoim budżetem domowym mogą zastanawiać się: dlaczego te niewielkie urządzenia są tak drogie? Przyznajemy, cena krzesełek schodowych nie jest niska. Najtańsze krzesełko Homeglide kosztuje ok. 11 000 zł. Z kolei ceny urządzeń na schody zabiegowe, np. Otolift Air, zaczynają się od 31 500 złotych. Jednak jeśli zdecydujesz się na zakup windy schodowej, zyskasz znacznie więcej niż małe urządzenie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co stoi za ceną wind schodowych. Z tego tekstu dowiesz się: -Dlaczego warto kupić krzesełko schodowe? -Co zyskasz, kupując u sprawdzonego dostawcy?

Dlaczego warto kupić krzesełko schodowe?

Decyzja o zakupie krzesełka schodowego powinna być dobrze przemyślana. Wysoki koszt urządzenia sprawia, że nasi klienci nie podejmują pochopnych decyzji. Przeczytaj, co zyskasz, inwestując w likwidację barier architektonicznych w Twoim domu.

Odzyskasz swobodę

Krzesło schodowe pozwoli Ci odzyskać swobodę w swoim domu. Wyprawa na piętro nie będzie już trudnym przedsięwzięciem, którego wolałbyś uniknąć. Z kolei montaż krzesełka schodowego na klatce schodowej w bloku sprawi, że nie będziesz musiał polegać na pomocy sąsiadów z załatwianiem codziennych spraw.

Zyskasz poczucie bezpieczeństwa

Winda schodowa to bezpieczne, praktycznie bezawaryjne urządzenie. Nie będziesz już się obawiać, że spadniesz ze schodów. Poza tym, krzesełka schodowe są zasilane akumulatorowo. Oznacza to, że urządzenie będzie nadal działać, nawet przy chwilowej przerwie w dostawie energii elektrycznej.

Zaoszczędzisz pieniądze

Choć koszt krzesełka schodowego wydaje się wysoki, porównaj jednorazowy zakup do regularnego opłacania opiekunki. Według danych portalu wynagrodzenia.pl, średnia miesięczna pensja opiekuna osoby starszej to 3200 zł brutto. Łatwo więc policzyć, że roczny koszt zatrudnienia opiekunki to równowartość krzesełka krzywoliniowego Otolift Modul Air na jedną kondygnację. Zakup windy krzesełkowej jest jednorazowym wydatkiem, który nie tylko podniesie jakość życia seniora, ale też pozwoli na realne oszczędności.

Nie będziesz musiał zmieniać domu

Nawet jeśli Twoje ukochane mieszkanie znajduje się na 2 lub 3 piętrze w bloku bez windy, zakup krzesełka schodowego sprawi, że nie będziesz musiał się z niego wyprowadzać. Będziesz samowystarczalny w obecnym miejscu zamieszkania. Likwidacja barier architektonicznych zapewni Ci niezależność.

Chcesz kupić krzesełko schodowe? Tylko u sprawdzonego dystrybutora

Jako firma Windy Schodowe działamy na rynku od kilkunastu lat. Przeprowadziliśmy tysiące montaży. Niezliczoną ilość razy doradzaliśmy w wyborze najlepszego urządzenia. I cieszyliśmy się, widząc, jak nasi klienci odzyskują możliwość swobodnego przemieszczania się między piętrami. Poznaj powody, dla których warto nam zaufać.

Doradztwo

Doskonale rozumiemy, że nasi klienci nie muszą znać się na technicznych nowinkach. Dlatego na naszej stronie internetowej dostępny jest szereg artykułów opisujących różnice między poszczególnymi rodzajami krzesełek schodowych. Nasi doradcy są też zawsze gotowi, aby porozmawiać i wytłumaczyć, które urządzenie sprawdzi się w danej sytuacji najlepiej. Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować szczegółowe kwestionariusze, z pomocą których dobieramy odpowiednie urządzenie do konkretnej sytuacji. Wiemy, o co zapytać, aby dobrze poznać potrzeby naszych klientów.

Co więcej, podpowiemy, jakie zmiany można wprowadzić w wyglądzie krzesełka, aby lepiej współgrało z wystrojem domu. Standardowo możliwa jest zmiana koloru obicia tapicerki. A dodatkowo, w krzesełku Otolift można zmienić koloru szyny jezdnej na dowolny kolor z palety RAL. Warto wziąć pod uwagę, że tego rodzaju indywidualne dostosowania wiążą się z dodatkowymi kosztami i wydłużonym czasem realizacji zamówienia.

Profesjonalny montaż

Staramy się, aby montaż był jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców. W większości przypadków całość montażu zamyka się w jednym dniu. Na koniec nasz zespół zawsze uczy klientów, jak poprawnie korzystać z urządzenia. Upewniamy się, że wszystko jest zrozumiałe, a nasi klienci znają zasady bezpiecznego korzystania z windy. Tłumaczymy, dlaczego stacja ładowania powinna być zawsze wpięta do gniazdka. Jednym słowem – zostawiamy naszych klientów z poczuciem zaopiekowania. Zależy nam na tym, aby senior poczuł, że krzesełko faktycznie ułatwi jego codzienne życie, a nie będzie skomplikowanym gadżetem, którego starsza osoba będzie się bała dotknąć.

Doświadczenie w likwidacji barier

Przeprowadziliśmy tysiące instalacji. Często montowaliśmy krzesełka schodowe w miejscach, w których inne firmy bezradnie rozkładały ręce. Wypracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań montażowych. Dzięki temu, likwidujemy bariery w miejscach, które zdaniem innych firm były niemożliwe. Cieszymy się, że możemy pomagać naszym klientom w odzyskiwaniu swobody poruszania się.

Szybkie terminy montażu i serwisu

Część krzesełek mamy dostępnych na stanie, dzięki temu terminy realizacji zamówień są u nas wyjątkowo szybkie. W przypadku krzesełka schodowego Acorn Superglide lub Homeglide montaż jest możliwy już 2-3 tygodnie po złożeniu zamówienia. Urządzenia na torze krzywoliniowym są produkowane na zamówienie, dlatego czas realizacji jest dłuższy i wynosi 5-8 tygodni. Wyjątkiem są krzesełka Otolift Modul Air. Specjalna technologia produkcji szyny jezdnej sprawia, że montaż jest możliwy już po 3 tygodniach. Przeczytaj więcej o procesie projektowania i produkcji szyny jezdnej krzesełka Otolift Modul Air.

Dbamy o to, aby nasi klienci zawsze wiedzieli, na jakim etapie jest ich zamówienie i kiedy mogą się spodziewać montażu. Nie dopuszczamy do sytuacji, gdy klient nie wie, ile jeszcze będzie czekać na zamówione urządzenie.

Zamawiając krzesełko u nas wspierasz polskie firmy

Już od kilkunastu lat jesteśmy obecni na rynku. Dzięki zaufaniu naszych klientów możemy tworzyć nowe miejsca pracy.

Czekamy na Twój telefon pod numerami:

+48 692 44 94 74 | +48 606 686 002

Aby uzyskać kosztorys, wyślij zdjęcia oraz wymiary schodów na adres: info@windy-schodowe.pl

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl