Omlet o każdej porze dnia! Nowe miejsce w Białymstoku!

Zapewne słyszeliście już o Hardcowowych Omletach, które od roku działają w naszym mieście. Czy jednak wiecie o ich nowym lokalu? Na Żeromskiego od 9 lipca możecie odwiedzić przytulne miejsce, gdzie każdy w miłej Fit atmosferze, ze znajomymi może zjeść zdrowe posiłki. 
W menu nie tylko omlety, ale wiele innych ciekawych fit propozycji dla całej rodziny. Sprawdźcie sami!

 

Jak zapowiada właściciel lokalu Hardcorowe Omlety, to miejsce to coś zupełnie nowego. Nie tylko omlety, produkty zostały zaprojektowane wspólnie ze specjalistami z zakresu żywienia po to by dostarczyć najwyżej jakości wartości odżywcze oraz wspomagać zdrowie i kondycję fizyczną klientów lokalu.

W Fit Arsenale znajdziecie 9 rodzajów Omletów m.in. z wołowiną, szpinakiem, indykiem, kurczakiem, orzechami,bananami,i wiele innych.   Dzieciom z pewnością do gustu przypadną pyszne amerykańskie pancakesy a starszym tortille.

Osoby tworzące zespół „Hardcorowych” to absolwenci szkoły gastronomicznej oraz studenci kierunków związanych e ze zdrowiem i aktywnością fizyczną. Wszystko to sprawia, że doskonale mogą dzielić się swoją wiedzą z Klientami.

Od 9 sierpnia  na Osiedlu Nowe Miasto, ul. Żeromskiego 1 b (obok sklepu Żabka) czeka zatem na Was nowe przytulne miejsce, ze zdrowymi posiłkami, prasą sportową gdzie możecie udać się 7 dni w tygodniu w godzinach 10-22.

Więcej informacji o Harcorowych Omletach znajdziesz na: .https://www.facebook.com/hardcoroweomlety?fref=ts.

 

-Tekst sponsorowany, treść przygotowana przez Reklamodawcę.-