Pielęgnacja ogrodu


Zdjęcie autorstwa Gustavo Fring z Pexels

Ogród to miejsce, gdzie chętnie spędza się czas z bliskimi osobami. Ważne, żeby był uporządkowany i zadbany. Dzięki marce Hecht, która specjalizuje się w produkcji narzędzi i sprzętu używanego w ogrodzie, jest to możliwe. W pielęgnację ogrodu trzeba włożyć dużo czasu, sporo pracy fizycznej i cierpliwości. Dopomogą w tym odpowiednio dopasowane narzędzia ogrodnicze.

Drobne narzędzia ogrodnicze

Firma Hecht posiada w swojej ofercie wysokiej jakości narzędzia przeznaczone do prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Są to grabie, różne rodzaje motyk, pazurki, nożyce ogrodowe i wiele innych. Narzędzia powinny być dobrane pod kątem uprawianych roślin i wielkości działki.

W każdym ogrodzie obowiązkowo muszą się znaleźć grabie, które są niezastąpione podczas wiosennych i jesiennych porządków. Proponowane przez markę Hecht grabie są dostępne w dwóch podstawowych wersjach: do  trawy i liści. Do spulchniania gleby przydadzą się łopatki do ziemi. Są one pomocne podczas sadzenia roślin i ich późniejszej pielęgnacji.

Warto pomyśleć o zakupie sekatora, który przyda się do przycinania pędów roślin i porządkowania żywopłotu. Sekatory ogrodowe firmy Hecht są bardzo poręczne i wygodne w użyciu. Wszystkie posiadają mechanizmy blokujące ostrza. Do cięcia suchych i twardych gałęzi przyda się sekator z dźwignią wspomagają cięcie.

Na wyposażeniu każdego większego ogrodu powinna znaleźć się również taczka. Narzędzia ogrodnicze firmy Hecht to inwestycja na wiele sezonów.

Koszenie trawy

W każdym ogrodzie znajdują się tereny pokryte trawą. Ich regularne koszenie zapewnia piękny i zadbany wygląd trawników. Firma Hecht posiada w swej ofercie kosiarki elektryczne, spalinowe i wrzecionowe, przeznaczone do koszenia małych i średnich powierzchni. Są to wygodne urządzenia, dzięki którym można zaoszczędzić czas i szybko sobie poradzić z wysoką trawą.

Robot akumulatorowy do koszenia trawy to również dobry pomysł na zaoszczędzenie czasu, a także na mniejszy hałas w ogrodzie. Urządzenie reaguje w inteligentny sposób na wszelkie zmiany w terenie. Do kompletu firma Hecht oferuje noże, akumulatory oraz ładowarki.

Kosy

Kosa to urządzenie przydatne w każdym ogrodzie. Dzięki niej można wykonywać wiele czynności, począwszy od prostego koszenia trawy, do pracy w trudno dostępnym terenie. Za pomocą kosy można pozbyć się trawy z miejsc wokół drzew i skosić strome zbocza.

Firma Hecht posiada w swojej ofercie kosy elektryczne, akumulatorowe i spalinowe. Są one lekkie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kosę należy dobrać w odpowiedni sposób do powierzchni ogrodu i intensywności koszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.