Płytki Vives – oryginalna aranżacja wnętrza


Photo by Christa Grover from Pexels

Płytki ścienne czy podłogowe to względnie stały element aranżacji mieszkania. Sam w sobie może stanowić główną część szykownego wystroju. Dla wymagających klientów powstała firma Vives, hiszpański producent ceniony przez Polaków od lat. Wytwarza produkty ceramiczne o oryginalnej stylistyce, nad którą pracują wyselekcjonowani projektanci.

Decyzja na lata

Wybór płytek do mieszkania to jedna z najtrudniejszych decyzji wnętrzarskich. Dlaczego? Ponieważ najtrudniej je zmienić. Do skuwania dochodzi w ostateczności, płytek nie można zamalować tak jak kolor ściany ani przesunąć w inne miejsce. Warto podjąć przemyślaną decyzję, która będzie służyła latami. Przede wszystkim, postawić na sprawdzonego producenta. Vives jest na rynku od 1957 roku, więc ma w tej branży duże doświadczenie – sześćdziesięcioletnie! Obsługuje konsumentów na całym świecie, co potwierdza wysoką jakość ich wytworów. Ciekawostką i dobrą wiadomością dla wszystkich ekopozytywnych klientów jest fakt, że marka wspiera politykę ochrony środowiska i stale dopasowuje swoje technologie do jej wymogów.

Odpowiednio dobrane płytki mogą stanowić niepowtarzalną dekorację stanowiącą o wykwintnym stylu mieszkańców. Niezależnie od tego, czy domownik korzysta z usługi projektanta wnętrz, czy samodzielnie podejmuje decyzję o wystroju, powinien się czuć w swoim domu komfortowo. Vives oferuje niezwykle oryginalne produkty i tym najczęściej zachwyca swoich zwolenników. Glazura ścienna i płytki podłogowe zawarte w mocno wzorzystych kolekcjach to znak rozpoznawczy. Marka charakteryzuje się różnorodnością kolorów i niezliczoną ilością deseni. Głównie na tym polega jej rozpoznawalność.

Szeroki wybór płytek

Ta marka zadowoli również miłośników stonowanych barw i jednolitych tekstur. Kolekcje występują w różnych wariantach, nie tylko wysoce ekstrawaganckich. Przykładem niech będzie kolekcja Town, obfita w płytki gresowe w monokolorze. Są one wykonane przy użyciu techniki lappato – powierzchnia jest jednocześnie matowa i błyszcząca. Inny przykład to oktagonalne płytki podłogowe Vives, które są matowe i gładkie. Kolekcja nazywa się Vodevil i zawiera wachlarz stonowanych kolorów.

Wielbiciele oryginalnych trendów wzorniczych we wnętrzarstwie z pewnością sięgną po wspaniałe zdobienia o różnych kolorach. Może to być Octógono Musichalls Multicolor w pastelowych barwach, który tworzy patchworkową kompozycję na ścianie lub podłodze. Druga stylowa propozycja od Vives to Raw-SP Blanco utrzymana w szarości, jednak łącząca w sobie rozmaite ornamenty powstałe w wyniku estetycznego przetarcia gładkiej powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.