Podniesienie piersi nićmi – poznaj zabieg!

Sposobów modelowania piersi jest wiele. Najpopularniejsza metoda to oczywiście wykorzystanie silikonowych implantów, ale tak naprawdę pacjentki mogą korzystać z szeregu innych rozwiązań. Wszystko zależy od tego, na jakim efekcie im zależy. Wśród metod małoinwazyjnych prym wiedzie podniesienie biustu nićmi. Daje naturalne efekty odmłodzenia piersi i pięknie je modeluje. Jakie jeszcze ma zalety ta metoda? Przeczytaj!

Dlaczego warto wykonać podniesienie piersi nićmi?

Biust, a właściwie jego skóra, tak jak każda inna część ciała ulega naturalnym procesom starzenia. Skóra traci z biegiem lat swoją elastyczność, staje się obwisła. Kobiety po przebytej ciąży i karmieniu oraz związanymi z tym wahaniami wagi, zauważają, że piersi opadają, ulegają grawitacji, przestają być tak jędrne, jak wcześniej. To sprawia, że wiele kobiet zaczyna się źle czuć w swoim ciele. Tęskni za swoim dawnym wyglądem i odczuwa dyskomfort patrząc w lustro. Opadanie piersi jest to naturalny proces, którego nie można powstrzymać, ale można starać się podnieść biust zabiegami w gabinecie. Dzięki temu będzie wyglądał młodziej!

Na czym polega podniesienie piersi nićmi

Nici liftingujące służą do stworzenia tzw. podskórnego biustonosza. Poprzez kilka nacięć lekarz wykonuje z nici szkielet, który podtrzymuje piersi i zapobiega ich późniejszemu opadaniu. Główna nić poprowadzona jest do obojczyka, a inne są do niej przymocowane. Taka konstrukcja podnosząca biust nićmi to doskonałe rozwiązanie dla pacjentek ceniących sobie naturalne rezultaty. Zabieg daje przewidywalne efekty i jest małoinwazyjny. Wybierają go panie, które nie chcą korzystać z silikonowych implantów oraz obawiają się wynikającej z tego powodu dłuższej rekonwalescencji. Przy podniesieniu piersi nićmi Aptos wykonuje się tylko 4 nacięcia w skórze, zabieg zatem nie jest uciążliwy. Niestety zabiegowi temu mogą poddać się kobiety, które posiadają biust do rozmiaru C.

Dowiedz się więcej o podniesieniu piersi nićmi Aptos: https://drwitwicki.pl/zabiegi/piersi/podniesienie-piersi-nicmi-aptos-podskorny-biustonosz/

Naturalny efekt podniesienia nićmi

Naturalność, to jedna z głównych zalet, o której mówią pacjentki, decydując się na zabieg z wykorzystaniem nici Aptos. Pomimo tego, że w obecnych czasach istnieje wiele rodzajów silikonowych implantów, są one bezpieczne i również potrafią dawać naturalne, dyskretne rezultaty, to wielu kobietom zależy na efekcie podniesienia biustu właśnie z wykorzystaniem nici. Nie chcą one po prostu korzystać z implantów. W takim przypadku podniesienie piersi nićmi, będzie doskonałą alternatywą dla chirurgicznego zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu powiększenia piersi nićmi?

Jak w każdej tego typu procedurze należy najpierw zgłosić się na konsultacje do lekarza, który oceni czy istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Podczas spotkania z lekarzem pacjentka uzyska informacje o przebiegu zabiegu, umiejscowieniu nici i nacięciach na skórze, które będą wykonywane. Przed powiększaniem biustu nićmi należy również wykonać podstawowe badania laboratoryjne, a w przypadku pacjentek po 40. roku życia również USG.