Podstawki pod świece idealną ozdobą w nowoczesnych wnętrzach


Zdjęcie autorstwa Ron Lach z Pexels

Świece pełnią bardzo ważną rolę w domach, mieszkaniach czy też restauracjach. To właśnie one wprowadzają romantyczną, przytulną atmosferę do wnętrz. Cenione są one za walory dekoracyjne oraz użytkowe. Na szczególną uwagę w tym względzie zasługują dodatkowe akcesoria, do których można zaliczyć podstawki pod świece. Projektowane są one z różnego rodzaju materiałów i występują one w najrozmaitszych wzorach oraz kolorach. Ciekawą ozdobę tworzyć mogą szlifowane plastry brzozy, na których można umieścić modne świece. Kolejną modną propozycję stanowić może klosz z podstawką na świece i kwiaty.

Elementy dekoracyjne do świeczek

Modne świece mogą być umieszczane na szklanych podstawkach w okrągłym oraz kwadratowym kształcie. Wraz z modną dekoracją, mogą one stanowić doskonały pomysł na prezent dla bliskich. Rustykalną, nowoczesną bądź skandynawską świecę można umieścić także na lustrzanej, okrągłej podstawce o średnicy 20 centymetrów. Inną propozycję, jeśli chodzi o podstawki pod świece, takie jak np. https://www.dladomuirestauracji.pl/pl/c/Podstawki-pod-Swiece/74  stanowi wariant fazowany, który dzięki iluminacji doskonale odbija światło świecy. Taką modną oprawę można umieścić w nowocześnie urządzonym domu, mieszkaniu, hotelu, sali restauracyjnej bądź w każdym innym miejscu, w którym chcemy aby pojawił się przyjemny, romantyczny, nastrojowy klimat. Modną podstawkę można również wykorzystać na romantycznej kolacji we dwoje.

Podstawki pod świece lustrzane, szklane oraz drewniane

Podstawki pod świece występują w różnych modelach, różniących się między sobą przede wszystkim średnicą. Dużą popularnością cieszą się te, o średnicy 20 centymetrów oraz większe. Warto dodać, że podstawkę pod świece można umieścić w dowolnym miejscu, na kominku, w salonie, w gablocie, na regale, obok półki z książkami. W każdym miejscu wprowadzi ona doskonały klimat i wyjątkową atmosferę. Jakie modne świece można umieścić na tym wyjątkowym akcesorium? Można tam umieścić świeczkę pieńkową, rustykalną, matową bądź metalizowaną. Może być tam umieszczona świeczka w klasycznej czerni bądź bieli lub złocie, odcieniach srebra. Podstawka lustrzana, drewniana bądź szklana, to dobry sposób na udaną aranżację oraz wyeksponowanie modnych ozdób. Warto dodać, że opcjonalnie na podstawkach można umieścić również inne elementy dekoracyjne, na przykład naturalne szyszki, gałązkę sosny, sztuczny kwiat. Można stworzyć spójną, przyciągającą uwagę kompozycję z wykorzystaniem najmodniejszych dodatków. W drodze podsumowania warto pamiętać, że podstawki pod świece stanowią ciekawą dekorację w nowoczesnych i tradycyjnie urządzonych wnętrzach.