Polecamy: Targ Przedświąteczny na Młynowej i Kiermasz Świąteczny w Supraślu

Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorzy targów i kiermaszy przedświątecznych zadbają o to, by ten okres był jeszcze przyjemniejszy i łatwiejszy.

To właśnie na lokalnych targach można kupić wspaniałe regionalne produkty spożywcze i rękodzielnicze. Polecamy Wam dwa zbliżające się wydarzenia, na które warto się wybrać, jeśli chcecie zaopatrzyć się w aromatyczne smakołyki na świąteczny stół lub ręcznie wyrabiane podarunki.

Targ przedświąteczny na Młynowej

Odbędzie się w najbliższy weekend, czyli 3 i 4 grudnia, w godzinach 10:00 – 17:00.

Organizatorzy (Streat Food Młynowa) zapewniają, że na targu nie zabraknie: chlebów, miodów, wędlin, słodkich przysmaków i innych smakołyków – czyli wszystkiego, co może zagościć na świątecznym stole. Do tego będzie można kupić rękodzieło w postaci biżuterii, kosmetyków oraz ręcznie robionych zabawek dla najmłodszych.

Świąteczną atmosferę będą podkreślać kolędy, a rozgrzać się będzie można grzanym winem oraz jedzeniem z kilu food tracków, które otworzą się specjalnie z okazji targu.

Na stronie wydarzenia (https://www.facebook.com/events/219796045110754/?active_tab=discussion) możecie znaleźć nieco informacji odnośnie konkretnych wystawców.

Weekendowy Kiermasz Świąteczny w Supraślu

Już po raz trzeci lokalni działacze z Supraśla organizują Weekendowy Kiermasz Świąteczny. Będzie można na nim kupić regionalne wyroby spożywcze, a także artykuły artystyczne i dekoracyjne.

Kiermasz będzie się obywał w trzy kolejne weekendy:

3-4 grudnia

10-11 grudnia

17-18 grudnia

w godzinach 11:00-17:00.

Miejsce: pod Spiżarnią Smaków, ulica 3-go Maja w Supraślu.

kiermasz-w-supraslu