Pomysły na plecak dla przedszkolaka – Twoje dziecko będzie zachwycone

Wygodny i oryginalny plecak dla przedszkolaka to nie tylko element wyprawki, ale także świetny pomysł na prezent, który sprawi dziecku olbrzymią radość. Niestandardowe kształty pozwalają wykorzystać go także jako element licznych zabaw. Dostępne w ofercie internetowego sklepu Habarri plecaki są równie ciekawe, co solidne. Najważniejsze jest jednak to, że różne modele i kształty pozwalają dopasować plecak do indywidualnych zainteresowań dziecka!

Rakieta – odlotowy plecak dla przedszkolaka

Każdy mały miłośnik rakiet i wypraw kosmicznych będzie zachwycony plecakiem w kształcie rakiety. Tego typu plecak dla przedszkolaka dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – czerwonym, niebieskim i zielonym. Przy czym są one wykonane z przyjemnego w dotyku materiału. A dla wygodnego użytkowania wyposażone zostały w dwa suwaki. Ciekawym elementem plecaka jest wizjer w kształcie kopuły. Dziecko może wsadzić do plecaka swoją ulubioną maskotkę, która będzie sobie wyglądać na zewnątrz.

Plecaki dziecięce – Biedronki, Pszczółki i Kaktusy

Nieco inną, ale równie ciekawą konstrukcję, mają plecaczki dziecięce inspirowane naturą. Dla małych pasjonatów przyrody świetnie sprawdzi się plecak dla przedszkolaka w kształcie Pszczółki, Biedronki albo Kaktusa. Tutaj także do wyboru mamy kilka wariantów kolorystycznych. Plecaki mają ciekawy design wzbogacony o nietuzinkowe elementy, takie jak czułki czy skrzydełka. Dzieciaki uwielbiają ciekawe kształty oraz intensywne kolory, dlatego taki plecak z pewnością zachęci malucha do wyjścia czy to do przedszkola, czy na spacer, gdzie będzie mógł zabrać ze sobą swoje największe skarby i pochwalić się oryginalnym plecakiem.

Źródło: https://www.sklep.habarri.pl/plecak-dzieciecy-biedronka-czerwony

Plecak dla przedszkolaka w kształcie auta

Plecaczki dziecięce w kształcie zwierzątek czy rakiety to nie wszystko! Dla małych miłośników motoryzacji można wybrać plecaczek w kształcie auta. Są one dostępne w trzech kolorach – czerwonym, niebieskim i pomarańczowym. Podobnie jak pozostałe plecaczki i te posiadają regulowane uszy, które pozwalają na łatwe dopasowanie plecaka do wzrostu dziecka. Plecaki są wygodne, a w środku mają wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić potrzebne maluszkowi rzeczy.

Wszystkie plecaki dla dzieci z oferty Habarri dedykowane są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Są to wyselekcjonowane produkty, które charakteryzują się niezwykłą oryginalnością. Dzięki temu plecaki są nie tylko praktyczne, ale również rozbudzają wyobraźnie dzieci i można wykorzystać je także do zabaw! Oryginalne tłoczenia, świetnie odwzorowują pojazdy i zwierzątka, a intensywna kolorystyka sprawia, że bez problemu dostrzeżemy swojego malucha wśród innych dzieci.

Źródło: https://www.sklep.habarri.pl/plecak-dzieciecy-rakieta-niebieski