Porozmawiaj z doulą – bezpłatne konsultacje


fot. Kasia Znana

Anna Sawoń – jedna z białostockich doul pomaga kobietom w ciąży, które boją się porodu, związanego z nim bólu i poczucia osamotnienia, przygotować się do tego wydarzenia, świadomie je przeżyć i zachować z niego najpiękniejsze wspomnienia. Możesz przyjśc 12 stycznia na bezpłatne konsultacje i rozwiać wiele wątpliwości.

Potrzebujesz, żeby ktoś Cię wysłuchał i usłyszał. Chcesz porozmawiać o ciele, płodności, ciąży, porodzie, laktacji i innych kobiecych sprawach? Spotkaj się ze mną i doświadcz tego, jak pomagam kobietom. Zobacz, jak mogę Cię wesprzeć w Twojej konkretnej sytuacji. Przekonaj się, że już po pierwszym spotkaniu poczujesz się lepiej.

Porozmawiaj z doulą to indywidualne konsultacje na tematy związane z kobiecością, ciałem, poczęciem i ciążą, porodem i połogiem oraz macierzyństwem.
W trakcie jednego dyżuru mogę porozmawiać z dwiema osobami, które umawiają się na dwie kolejne godziny.

Spotkanie jest bezpłatne, ale wartość, jaką z niego wyniesiesz jest realna i cenna. Przyjście na to spotkanie do niczego nie zobowiązuje, ale pozwala nam obu przekonać się, czy się polubimy i zrozumiemy i czy mogłybyśmy dalej razem pracować.

Zapisy mailem na doulania@gmail.com lub wiadomością prywatną na FB

Jeśli nie odpowiada Ci ten termin, odezwij się do na maila, a otrzymasz innych kilka opcji, z których wybierzesz taką, która będzie Ci pasowała.

 

Data: 12.01.2015 r., godz. 13:00-15:00

Miejsce: Flow Food, ul. Malmeda 11/13, 15-440 Białystok