Profilaktyka przeciwnowotworowa – wykład z degustacją

Jak zmieniłoby się nasze nastawienie do chorób, gdybyśmy dowiedzieli się, że komórki tzw. rakowe wytwarzają się w naszym organizmie dziesiątki a może i setki razy, a następnie rozkładane są przez nasz własny organizm, kiedy pozwolimy mu odpocząć i dobrze go odżywimy?

Wszelka panika związana z diagnozą „rak” – zniknęłaby, zwłaszcza, że raport zlecony przez amerykański Narodowy Instytut Raka (NCI – ang. National Cancer Institute), Opublikowany na stronach internetowych renomowanego czasopisma Journal of the American Medical Association (JAMA), przyznaje „nadrozpoznawalność” (ang. overdiagnosis) i błędną diagnozę jako ważne czynniki wpływające na dalszy rozwój tej ”plagi”, która doprowadziła do niepotrzebnego leczenia chemioterapią, radioterapią i operacjami milionów zdrowych osób.

Zapraszamy na seminarium poświęcone profilaktyce i naturalnym terapiom przeciwnowotworowym. Będzie możliwość degustacji kawy z kordycepsem, kawy z żeńszeniem, drinków witaminowych oraz skoncentrowanych eterycznych olejków firmy DoTerra.

Spotkanie poprowadzi Joanna Wawrzyniak, Anna Nell, Marta Konert.

Data i miejsce: 27 październik w godzinach 18:00 – 20:00, ul.Waryńskiego 4 lok. 6 Białystok (Holistyczna Klinika)

Zgłoszenia proszę kierować na adres ajnacentrum@gmail.com tel. 608320641

Informacje i zdjęcie ze strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/688959707928151/