Roamer Lady Sweetheart – zegarki podbijające kobiece serca

Zegarki na rękę już dawno przestały być gadżetem pełniącym jedynie funkcję praktyczną. Projektowane z biżuteryjnym artyzmem i precyzją, stały się nieodłącznym elementem wyrafinowanego stylu. Idealny kobiecy zegarek powinien posiadać cechy, które podkreślają klasę jego właścicielki. Eleganckie i zmysłowe zegarki Roamer z kolekcji Lady Sweetheert podbijają damskie serca wybitnym designem i niezawodną szwajcarską jakością.

Zegarek z sercem dla niej

Wyróżnikiem kolekcji jest klasyczna okrągła tarcza, pokryta masą perłową, reprezentująca typ: open heart. Oznacza to, że unikatowy otwór w kształcie serca częściowo odkrywa bezcenny skarb szwajcarskiego mechanizmu zasilającego. Wysmuklone wskazówki oraz dyskretnie oznaczone godziny podkreślają biżuteryjny i luksusowy charakter kolekcji, a stalowa koperta w różnych wariantach kolorystycznych idealnie komponuje się z proponowanym przez projektanta paskiem lub bransoletą.

Dodatkowo design tarczy podkreślono artystyczną techniką giloszowania, uznawaną za jedną z najpiękniejszych metod zdobienia zegarków. Po tę metodę tworzenia misternych, a zarazem subtelnych wzorów zegarmistrzowie sięgali już XVIII wieku, traktując jako wyzwanie artystyczne, ale też dowód precyzji oraz kunsztu popartego wieloletnim doświadczeniem. W porównaniu do klasycznego, oszczędnego szlifu słonecznego nadającego tarczy prostotę i głębię, gilosz dyskretnie przyciąga wzrok kunsztownymi żłobieniami, tworzącymi wzór noszący znamiona prawdziwego dzieła sztuki.

Niezawodna jakość poparta certyfikatem

Prestiżowe szwajcarskie zegarki Roamer od wielu lat stanowią synonim najlepszej światowej jakości, zagwarantowanej certyfikatem Swiss Made. Taka sygnatura oznacza m.in., że zegarek posiada szwajcarski mechanizm, tam został tez złożony i przetestowany. Dodatkową gwarancją wytrzymałości zegarków jest stosowane w nich szkło szafirowe, które w skali Mohsa, określającej twardość minerałów, zyskuje aż 9 na 10 punktów (maksimum skali określa diament). W kolekcji Lady Sweetheart użyto nie tylko odpornego na zarysowania szkła z szafiru, ale pokryto je dodatkowo powłoką antyrefleksyjną, która skutecznie ułatwia odczyt godziny nawet w ostrym słonecznym świetle.

 Zegarek Lady Sweetheart – który z nich pokochasz?

Kobieca kolekcja Roamer Lady Sweetheart dostępna jest m.in. w autoryzowanym sklepie internetowym zegarek.net. Można tu wybrać swój ulubiony model spośród pięciu opcji, różniących się kolorem koperty oraz biżuteryjnej bransolety. Ofertę trzech wzorów monochromatycznych (srebrny, złoty oraz w kolorze różowego złota) dopełnia zegarek łączący oba odcienie metalu oraz taki, który zamiast bransolety posiada pasek wykonany z naturalnej skóry. Niezależnie od koloru i rodzaju bransolety, każda posiada praktyczne i bezpieczne zapięcie motylkowe, które nie pozwala na samoistne rozpięcie, a jednocześnie zapewnia łatwe i szybkie zdejmowanie zegarka. Piękne, luksusowe, niezawodne i na wskroś kobiece – wyjątkowe zegarki Roamer Lady Sweetheart to idealny prezent od serca dla każdej kobiety, która stylowe dodatki kocha bezwarunkowo i z wzajemnością.