Seksowny sylwester z Axami!

Zapomnij o wielkim balu, imprezie „pod chmurką” czy domówce u znajomych. Tegoroczny sylwester, mimo że spędzisz go w bardzo kameralnym gronie, będzie najbardziej udaną imprezą w twoim życiu!

Masz dość wielkich imprez sylwestrowych, na których panuje sztywna atmosfera? Nie chcesz kolejny raz nudzić się na domówce u znajomych? A może po prostu na co dzień spędzasz ze swoim mężczyzną tak mało czasu, że chcesz to nadrobić właśnie w sylwestra? Nieważne, jakie są powody, dla których wolisz powitać Nowy Rok ze swoim ukochanym. Liczy się jedno – oboje będziecie się znakomicie bawić!

Impreza tylko we dwoje to same korzyści- przede wszystkim przygotowania do niej nie są uciążliwe i stresujące, lecz niezwykle ekscytujące! Nie trzeba przecież rezerwować wizyty u fryzjera, wystarczy, że zalotnie rozpuścisz włosy, co zawsze działa na facetów! Nie musisz też martwić się o to, jak twoje stopy zniosą całonocną zabawę w niewygodnych szpilkach. Zamiast tego rozpieść swoje ciało – postaw na skuteczną i delikatną depilację, wygładź skórę peelingiem, posmaruj pięknie pachnącym balsamem.

Nie zapomnij o najważniejszym – o stroju!  Wytworną, ale zakrywającą całe ciało suknię zamień na seksowną bieliznę, która w ten wyjątkowy, zimowy wieczór błyskawicznie rozgrzeje atmosferę!

Najlepiej w tej roli sprawdzą się urocze koszulki ekskluzywnej marki Axami. Mając na sobie takie bieliźniarskie cuda, jak choćby model Black Swan V-6469 z kolekcji Shades of Love, szybko przekonasz się, jak łatwo jest roztoczyć wokół siebie aurę tajemniczości i zmysłowości…

Niesamowicie seksowna jest również koszulka Onyx V-5639, ozdobiona reagującymi na każdy ruch twojego ciała frędzlami. Tańcz w niej, baw się i szalej do białego rana! Natomiast czarna koronkowa koszulka Andromeda V-5879 to klasa sama w sobie. Dodaj do niej dyskretną biżuterię, otul swoje ciało wonią intrygujących perfum, a otrzymasz wytworną kreację na wyjątkowy wieczór tylko we dwoje!

Całości przygotowań niech dopełni lekka kolacja z ulubionymi przysmakami twojego ukochanego i oczywiście szampan! Nie zdziw się jednak, jeżeli będziecie tak zajęci sobą, że oboje zapomnicie o wielkim odliczaniu tuż przed północą!

Ostatniego dnia starego roku zamień parkiet na sypialnię! Dzięki bieliźnie marki Axami oboje na samo wspomnienie szalonej sylwestrowej nocy jeszcze długo będziecie się rumienić…