Stadion miejski w Białymstoku zaprasza na ferie pełne atrakcji

W okresie ferii zimowych Stadion Miejski w Białymstoku otwiera swoje podwoje dla wszystkich dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, oferując trzy dni fantastycznej zabawy. Wydarzenie o nazwie „Ferie na Stadionie” zapewni uczestnikom niezwykłe atrakcje, które z pewnością umilą czas ferii.

Przebieranie się w historyczne mundury

Jedną z nietypowych propozycji jest możliwość przymierzenia historycznych mundurów. Dzieci będą miały szansę przenieść się w czasie, do epok minionych, odkrywając tajemnice strojów noszonych przez bohaterów z przeszłości.

Nauka chińskiej kaligrafii

Kolejną ciekawą atrakcją będzie nauka chińskiej kaligrafii. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w sztuce malowania chińskimi pędzlami, poznając jednocześnie fascynujące aspekty kultury Dalekiego Wschodu.

Zajęcia praktyczne z pierwszej pomocy

Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego na Stadionie Miejskim odbędą się również zajęcia praktyczne z pierwszej pomocy. Dzieci będą miały okazję nauczyć się podstawowych zasad udzielania pomocy w sytuacjach nagłych.

Czytanie baśni z aktorami Teatru Lalek w Białymstoku

Teatr Lalek w Białymstoku przyłącza się do ferii na Stadionie, oferując czytanie baśni z udziałem aktorów. To niepowtarzalna szansa na magiczne spotkanie z teatralnym światem i wspaniałą przygodę literacką.

Mini tenis ziemny

Dla miłośników sportu przewidziano również mini tenis ziemny. Zawody tenisowe dostosowane do młodego wieku to doskonała okazja do rozwijania umiejętności ruchowych i spędzenia czasu w aktywny sposób.

Wydarzenie odbędzie się na poziomie I (VIP) w dniach 30.01-01.02.2024, w godzinach 11.00-15.00. Wstęp na ferie na Stadionie jest wolny, a wszystkie atrakcje są bezpłatne. Dodatkowo uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego parkingu, którego wjazd znajduje się od ul. Słonecznej. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Stadionu Miejskiego: www.stadion.bialystok.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.