Sylwester miejski 2016/2017

W Białymstoku zabawę sylwestrową rozkręcać będą: Stachursky i Ewa Szlachcic!

Sylwestrowa zabawa rozpocznie się na Rynku Kościuszki o godz. 22.00. Jako pierwsza wystąpi białostoczanka Ewa Szlachcic. Wokalistka i aktorka sukcesywnie rozwija swoją karierę odnosząc sukcesy na festiwalach muzycznych. Szeroką rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie „The Voice of Poland”, gdzie została uznana za jeden z najlepszych talentów tego programu. Na początku 2012 roku ukazała się jej debiutancka płyta „Fotografie”.

O godz. 23.00 na scenie pojawi się Stachursky, popularny wykonawca muzyki z pogranicza gatunków pop i dance. Jest posiadaczem złotych płyt za albumy „Finał”, „Wspaniałe polskie przeboje”, „2009” oraz platynowych za m.in. „Urodziłem się aby grać”, „Moje najlepsze piosenki”, „Trwam”.

O północy noworoczne życzenia złoży prezydent miasta Tadeusz Truskolaski. Imprezę sylwestrową poprowadzą: Magdalena Gołaszewska i Krzysztof Szubzda. Jak zawsze niebo nad miastem rozbłyśnie fajerwerkami.

– Już dziś zapraszam wszystkich białostoczan na ten szczególny wieczór. Przywitajmy razem Nowy Rok, to wyjątkowe chwile, kiedy możemy zapomnieć o codziennych trudach i bawić się wspólnie – powiedział Tadeusz Truskolaski.

Dalszą część sylwestrowej nocy wypełni muzyka, którą zaprezentuje DJ Carton. Cała impreza potrwa do godz. 1.30.

źródło: UM Białystok