Czy szata zdobi człowieka? Dr Irena Kamińska-Radomska o Savoir-Vivre w karnawale i nie tylko…

Znana Ekspertka W Zakresie Etykiety i Dress Code’u przyjedzie do Białegostoku.

Spotkanie Z Dr Ireną Kamińską-Radomską w Domu Kultury „Śródmieście”

6 lutego to data, którą warto wpisać w kalendarz białostoczan – wtedy bowiem w Domu Kultury „Śródmieście” przy ul. Jana Kilińskiego 13, sala wystawowa – II piętro, o godzinie 18:00, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z renomowaną ekspertką od etykiety i savoir-vivre’u – Dr Ireną Kamińską-Radomską.

Międzynarodowa Ekspertka w Dziedzinie Protokołu i Etykiety Biznesu

Dr Irena Kamińska-Radomska to postać niezwykle ceniona w dziedzinie etykiety biznesu i dress code’u. Jej doświadczenie i wiedza zdobywane w Waszyngtonie, pod okiem największych ekspertów, uczyniły ją prawdziwą ikoną stylu i elegancji. Założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland oraz autorka wielu bestsellerowych książek, Dr Kamińska-Radomska dzieli się swoją wiedzą z ludźmi na całym świecie.

Mistrzyni Komunikacji Międzyludzkiej

Dr Irena Kamińska-Radomska nie tylko zdobyła certyfikat i międzynarodową licencję w dziedzinie protokołu i etykiety, ale również przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy osób z zakresu komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych. Jej udział jako mentorki w programie TVN „Projekt Lady” przyniósł widzom cenne wskazówki dotyczące poprawnego zachowania.

Propozycja Na Karnawałowy Wieczór z Dr Ireną Kamińską-Radomską

Jeśli zastanawiasz się, jak spędzić wieczór w karnawale, to spotkanie z Dr Ireną Kamińską-Radomską jest idealną propozycją! Nie tylko poznasz tajniki savoir-vivre’u, ale również otrzymasz praktyczne porady dotyczące ubioru i zachowania podczas trwającego karnawału.

Szansa Dla Mieszkańców Białegostoku

Mieszkańcy Białegostoku nie mogą przegapić tej wyjątkowej okazji na spotkanie z ekspertką w dziedzinie etykiety biznesu. Spotkanie odbędzie się 6 lutego, a wstęp jest całkowicie wolny! To doskonała szansa na poznanie zasad savoir-vivre’u, które mogą wpłynąć pozytywnie na nasze codzienne życie, zarówno w sferze biznesowej, jak i towarzyskiej.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych na fascynujące spotkanie z Dr Ireną Kamińską-Radomską, która udzieli cennych wskazówek na temat elegancji, stylu i odpowiedniego zachowania w każdej sytuacji. Niech szata zdobi człowieka na co dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.