Szukasz dobrych rękawiczek nitrylowych! Mercator Medical Ci je zapewni!


fot. Mateusz Feliksik, źródło Pexels

Rękawiczki nitrylowe zapewniają doskonałą ochronę rąk podczas wykonywania wielu codziennych czynności, zarówno w pracy, gdzie panuje duże ryzyko zakażenia wieloma chorobami, jak i w domu. Aby jednak należycie spełniały swoją rolę, muszą być najlepszej jakości. A takie niewątpliwie są rękawiczki nitrylowe Mercator Medical, o których jakości przekonało się nie tylko wielu polskich, ale również europejskich klientów. Ta polska marka działa na rynku, już od 1996 roku!

Nitryl – co to za materiał?

Nitryl stanowi syntetyczny odpowiednik gumy naturalnej, który wykazuje o wiele lepsze właściwości niż lateks i winyl. Co więcej, jest elastyczny, wytrzymały i przyjazny alergikom. Po rękawiczki nitrylowe Mercator Medical powinny sięgać osoby borykające się z podrażnieniami i zaczerwieniami na skórze.

Dlaczego warto zakładać rękawice nitrylowe Mercator Medical?

Ochronne rękawiczki nitrylowe stanowią gwarancję wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie. Co więcej, wykazują niewielkie ryzyko przypadkowych rozdarć, co niewątpliwie wpływa na komfort pracy oraz ekonomię zakupu. Niestraszny im kontakt z ostrymi przedmiotami czy krawędziami, dlatego cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród pracowników służby zdrowia, gabinetów kosmetycznych i estetycznych. Rękawiczki nitrylowe Mercator Medical, takie jak np. https://projectlashes.pl/tag-produktu/mercator-medical/ charakteryzują się pewnością chwytu, elastycznością i lekkością. Są niczym druga skóra, dlatego nawet ich długie noszenie nie stanowi przyczyny dyskomfortu. Dla wielu osób dodatkowym atutem jest ich różnorodność kolorystyczna. I choć barwa jest kwestią drugorzędną, to jednak trudno zaprzeczyć, że w kolorowych rękawicach nitrylowych Mercator Medical o wiele przyjemniej się pracuje!

Dlaczego kupno rękawic nitrylowych to dobry wybór?

Rękawice nitrylowe Mercator Medical są produkowane w oparciu o najnowsze technologie i wysoką jakość produktów. Ich zrównoważony skład pozwala uniknąć wielu reakcji alergicznych, które stanowią powszechną bolączkę modeli wykonanych z lateksu czy winylu. Co więcej, ich długotrwałe noszenie nie powoduje uczucia suchości czy odparzenia wywołanego podwyższoną temperaturą, co jednoznacznie wpływa na przyjemność użytkowania i jasno tłumaczy dużą popularność w wielu branżach. Rękawiczki nitrylowe Mercator Medical są dostępne w kilku rozmiarach. Idealnie dopasowują się do kształtu rąk, stanowiąc trudną do przebicia barierę ochronną. Nie zsuwają się ani nie ograniczają ruchów. Umożliwiają zatem pełną swobodę zarówno podczas wykonywania obowiązków zawodowych, jak i domowych.