Tor Białystok jesienią nie zwalnia tempa


źródło BOSiR

Jazdy motocyklowe na życzenie, gokartowe środy i więcej jazd samochodowych. Tor Białystok, gdzie można doskonalić się w jeździe różnymi pojazdami, przechodzi w system jesienny. Będzie też sporo wydarzeń dla fanów motoryzacji.

Dynamiczna i bezpieczna jazda wymaga praktyki. Coraz więcej osób ma tego świadomość i chętnie korzysta z treningów i jazd, które odbywają się na Torze Białystok. Tylko w tym roku (do 24 października) Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji obsłużył prawie 5 tys. osób. Największą grupę klientów Toru Białystok stanowią motocykliści.

Osoby, które jeszcze nie znają tego obiektu lub bywają na nim sporadycznie miały okazję nadrobić zaległości w niedzielę, 30 października, kiedy to odbył się dzień otwarty na Torze.  Kierowcy kolejnych sesji szykowali się do jazdy na obowiązkowej odprawie, na której omawiane będą zasady obowiązujące na obiekcie.

Z Toru Białystok korzystają rajdowcy, drifterzy, posiadacze gokarów, ale też zwykli użytkownicy dróg i przyszli kierowcy. Obsługujemy również motocyklistów, którzy wciąż mają warunki do treningów. W tym miesiącu jazdy dla jednośladów na Torze Białystok zaplanowane były na czwartek i piątek (27 i 28 października).  Jeśli będzie sprzyjająca aura można umówić się na jazdy motocyklowe na życzenie. Mogą być organizowane np. w środy w ciągu dnia. Zainteresowanych mogą dokonać rezerwacji miejsc pod adresem tor@bosir.bialystok.pl i nr tel. 699 677 115.

Od listopada 2022 r. w środy organizowane są jazdy gokartowe, a w pozostałe dni jazdy samochodowe. Będzie też sporo wydarzeń – 11 listopada w ramach Samochodowych Mistrzostw Białegostoku odbędzie się Rajd Niepodległości. 20 listopada planowane są urodziny Toru Białystok. W tym dniu będą obowiązywały promocyjne ceny na jazdy samochodowe. 1 listopada obiekt będzie nieczynny.