Obudź Moc Śnienia – warsztat rozwojowy poprzez pracę ze snami

Podczas warsztatu będziemy przywracać do łask starożytne praktyki, takie jak podróże do świata snów przy bębnie i inkubacja snów oraz połączymy je ze współczesną metodologią pracy ze snami wywodzącą się z psychologii analitycznej C. G. Junga, psychologii zorientowanej na proces i gestalt. Wspólnie stworzymy matrycę śnienia społecznego a także będziemy celebrować śnienie podczas ceremonii śnienia.

Nasze wspomnienie snu, podobnie jak pocztówka z podróży, nie jest doświadczeniem snu samym w sobie, to nie ta sama egzotyczna podróż którą odbyłaś w wakacje. Sny są prawdziwymi doświadczeniami a w pełni zapamiętany sen jest swoją własną interpretacją.
Na szczęście istnieje sposób, aby uzyskać dostęp do krainy, którą odwiedziliśmy podczas nocnej wędrówki, odwiedzić miejsca i porozmawiać z ludźmi, których tam spotkaliśmy. Możemy nauczyć się wykorzystywać wspomnienia i pocztówki z naszych nocnych doświadczeń jako osobiste portale otwierające drogę do sennej przestrzeni. Jeśli przypomnimy sobie egipskie rozumienie snu jako miejsca do którego możemy powrócić, idea ta wyda nam się bardziej dostępna.
Podczas warsztatu odbędziesz podróże do snów przy bębnie. Korzyści wyniesione z takich podróży obejmują:

– konfrontację z lękiem i jego transformację (praca z koszmarami sennymi),
– zebranie informacji na temat przyszłych wydarzeń, które mogą być zawarte we śnie (tzw. sny prorocze czy przewidujące przyszłość).
– możliwość rozmowy z kimś ważnym, może już nieżyjącym, kto pojawił się w śnie,
– możliwość powrotu do snu, który jest twoją osobistą bramą prowadzącą do większej i szerszej rzeczywistości
– wprowadzenie rozwiązania do snu, który jest nierozwiązany,
– ponowne doświadczenie snu i rozwinięcie go, aby zobaczyć gdzie cię to zaprowadzi,
– dobrą zabawę.

Czy kiedykolwiek zasnąłeś myśląc intensywnie o jakiejś sprawie a następnego ranka obudziłaś się z gotowym rozwiązaniem? Sny są dialogiem, jeśli rozpoczniesz z nimi rozmowę. Możesz zadać pytanie, wyrazić prośbę, podzielić się wątpliwością a twórca snów, jak ten najwrażliwszy słuchacz, wyśle odpowiedź skrojoną idealnie na twoją miarę. Mowa tutaj o starożytnej praktyce inkubowania snów.
Podczas warsztatu:
nauczysz się jak wywołać sen na określony temat, uzdrawiający albo przynoszący odpowiedź, czyli poznasz starożytną sztukę inkubowania snów,
samodzielnie inkubujesz sen,
otrzymasz wsparcie w dotarciu do znaczenia inkubowanego snu, jeśli jeszcze nie będzie ono oczywiste.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat snów i śnienia a także proponowanych przeze mnie na warsztacie praktyk, zapraszam do lektury mojego artykułu pt.: Przebudź się i śnij, który ukazał się w kwartalniku literacko-kulturalnym eleWator: https://bit.ly/3vqYAUV
W PROGRAMIE:
Matryca śnienia społecznego
Praca ze snami w kręgu
Podróż do snu przy bębnie
Podróż do snu przy bębnie z partnerem
Spacer po lesie – prowadzony
Sztuka inkubowania snów – przygotowanie do nocnej praktyki i praca z inkubowanym snem
Ucieleśnianie snu – praca ze snami poprzez ciało
Ceremonia Kręgu Snów
CZAS
3 grudnia 2022 – sobota – (godz. 10.00 – 20.00)
4 grudnia 2022 – niedziela – (godz. 10.00 – 17.00)

INWESTYCJA:
700 zł do 6.11.2022r.
800 zł od 7.11.2022r.
Cena zawiera nocleg i wyżywienie

ZGŁOSZENIE:
Miejsce na warsztatach rezerwuje bezzwrotna przedpłata w wysokości 200 zł i zgłoszenie mailowe:
E-mail: siedem.zrodel@gmail.com
Kontakt telefoniczny w razie pytań: tel. 737-449-076
UWAGA:
W dniach 10.11 – 19.11 jestem niedostępna z racji przebywania na odosobnieniu medytacyjnym. Zgłoszenia i wszelkie pytania proszę przesłać drogą mailową. Po powrocie odpowiem na wszystkie maile.
MIEJSCE:
Urokliwa Chatka Marynka zlokalizowana w województwie podlaskim, w gminie Michałowo, we wsi Nowa Wola – dokładna lokalizacja: https://bit.ly/3eADOgg
PROWADZĄCA WARSZTAT O SOBIE:
Cześć, nazywam Ewelina Maria Gawenda. Kilka lat temu miałam ważny sen – przekaz w którym otrzymałam informację, aby pracować ze snami. Ten sen odkopał moją zapomnianą pasję, którą są sny i ich fantastyczny język, pełen symboli i indywidualnych znaczeń, które kocham badać. Od tego czasu zaczęłam aktywnie pracować ze snami zarówno własnymi jak i osób z którymi pracuję.
W Białymstoku prowadzę prywatny gabinet psychoterapii i pracy ze snami Siedem Źródeł. Oferuję psychoterapię indywidualną i par a także warsztaty pracy ze snami, sesje pracy ze snami oraz ceremonie śnienia. Z wykształcenia jestem psycholożką i psychoterapeutką jungowską w szkoleniu organizowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej, którego jestem też członkinią. Psychologię ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu.
OPINIA
Spotkałyśmy się na warsztatach prowadzonych przez panią Ewelinę. Zafascynowały mnie metody jakie były stosowane i poprosiłam o spotkania. Chciałam poprawić swoje życie i czy mi się udało? Pracowałyśmy nad konkretnym problemem, który mnie nurtował. Praca odbywała się głównie poprzez analizę moich snów. Do dziś pamiętam sny, które przerabiałam. W trudnych chwilach przypominam sobie wnioski jakie wynikły z seansów.
Pani Ewelina wprawną ręką prowadziła mnie do mojej podświadomości. W zdecydowany sposób zadawała bardzo trafne pytania i pomagała w wyciągać wnioski. Dzięki pani Ewelinie większą wagę zwracam na sny i widzę, że jasny sposób wskazują mi drogę. Stosowała różne metody i z empatią podchodziła do moich problemów.
Niesamowite jest to że nasza podświadomość bardzo wiąże, się ze świadomością.
Gorąco polecam panią Ewelinę. Jest ona profesjonalistką pod każdym względem. Pracę wykonuje solidnie w sposób nienarzucający się lecz pewny, prowadząc do poprawy jakości życia. Uważam, że warto skorzystać z metod, które proponuje.
Jola K.

Autor: Ewelina Maria Gawenda

Psychoterapeutka jungowska oraz psycholożka. W centrum Białegostoku prowadzi prywatną praktykę psychoterapii i pracy ze snami Siedem Źródeł.

www.siedemzrodel.pl

737449076

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.